Note 2 de 3g / h sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

avrilem

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 de 3g / h sorunu
efonum galaxy note 2 ve hattim avea faturali.internet baglantisi bulunduğum yerde cok ii çekiyor. Oyle ki ust bar daki simge 3g ve h arasinda surekli dongude ve cogunluk 3g de kaliyor.3g de baglanti hizi 20 30 kb gibi komik bir rakam iken simge h ye dondugunde 1 mb in ustune çıkıyorum. 3g ve h wcdma gectiginden duruma mudahele edemiyorum. Ne zamandır bu sıkıntıyı cekiyorum.note 2 sahipleri cevap yazarsa onlarda da boylemi yoksa ben de sorun mu var.hattimi sony marka tele taktigimda 2.5 mb/sn gibi ucak bir rakam oluyor.tele odin le yazilim sifirlama ma ragmen durum degismedi. Önerilerinizi bekliyorum

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bende de aynı sorun var. Sürekli 3g ve edge arasında değişiyor . Woops paketi var

maxirabit

maxirabit

Üye
Telefonun sinyal alimi,antenin elinizle kapali olmamasi vs cok etken vardir ve tabi internet hizi

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bu samsung ile alakali yada avea ama kesin bir çözüm bulunamadı

avrilem

Üye
    Konu Sahibi
Sorun avea değil diger tel de internet h+ dan degismiyor vve indirme hizi da 2.5 mb / sn cok güzel. Ama note 2 de sebeke sadece wcdma yaptığım halde bile 3g ve h arasinda surekli dolanio ve daha cok 3g de. 20 kb 30 kb lik baglanti yüzünden internet eziyet oluyor.merak ettigim diger note2 lerde böyle mi.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Benim hem klon imeili not 2 de hemde şu an kullandığım orjinal tr not 2 de de aynı sorun var HTC Explorer de aynı hata vermişti benim büyük ihtimal hattan

avrilem

Üye
    Konu Sahibi
Ii ama dedigim gibi hattan oksa sony xperia da kesintisiz 2.5 mb / sn olmazdi.cizumu bulunca buraya yazacagim insallah