Öneri Bu oyunu biliyomusun ? AİON

Sponsorlu Bağlantılar

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
böyle boş oyunlarla işim olmaz :D

• Beğen
Tepkiler: GDDR5 ve AlexsandroZ

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
dolu oyun soyle :P
Böyle oyunlar bağımlılık yapıyor oyun kendini çok sevdirip insanı içine çekiyor karakter oyuncuya yetmiyor daha çok güçlendirmek istiyor insanı para yatırmaya zorluyor yani tam bir para tuzağı ayrıca okul zamanında sorun oluyor ders konusunda Allahdan çok geç olmadan bıraktım böyle oyunları :) benim için dolu oyun cod ve türevi :D

• Beğen
Tepkiler: AlexsandroZ
crowdet

crowdet

Üye
Aion bnm oyundur boyle kalite oyun goruntu ve grafikleri harika metin2 ymis silkroatmis hepsi bu oyunun yaninda mario kalir istersn gir oyna muhtesem bir oyun 5 seneye askn suredir oynuyrm onceden hesaplar parayla acilirdi aylik para yatiridik simdi bedava cok kalitelibir oyun tavsiye ederim oyniyacaginiz en iyi oyunlar arasinda

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Aion bnm oyundur boyle kalite oyun goruntu ve grafikleri harika metin2 ymis silkroatmis hepsi bu oyunun yaninda mario kalir istersn gir oyna muhtesem bir oyun 5 seneye askn suredir oynuyrm onceden hesaplar parayla acilirdi aylik para yatiridik simdi bedava cok kalitelibir oyun tavsiye ederim oyniyacaginiz en iyi oyunlar arasinda
harddisk alıyım oynucam D:

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
crowdet

crowdet

Üye
Oyuna deyiyr kardesim vidrolarini filan izlersen ne kdr kaliteli oldugunu sen dsn bnm bigisayar 2.8 hiz 4 gb ram 2 gb da ekran karti var grafikler nrmal deykn bile irk savaslsrin da kasma yapiyr :D

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Bende var ama pek ısınamadım ya:bilmm

crowdet

crowdet

Üye
Oyunu cozdukce isinirsin karmasik yanlari genis :)

AlexsandroZ

AlexsandroZ

Üye
Aynen alışınca üstüne güzel oyun olmaz :D

Üst Alt