• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Samsung'un Yeni Cebi Size "ah"dedirttirecek!

Sponsorlu Bağlantılar

Cann Karyağdı

Cann Karyağdı

Üye
Telefonda Şekil Şemal Yok Bikeree Kullanmak İçin :D:D:D

Serhan

Serhan

Üye
Ne android i lan samsung dalga mı geçiyor ?

Siycey

Siycey

Üye
Gırgır amaçlıdr kesin yoksa o telefona kimse s800 koymaz

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve Serhan
brksnr

brksnr

Üye
S4 le aynı :oha: (gt-i9506 2gb rem andrid 4.3 jelly 4 inc ekrandı galiba 5 te ola bilir. Qualcomm snapdragon 800) bi ekran aynı değil
Vermiyecekleri için :)
Hocam s4 le aynı olsa yine iyi ama s4 te bile snap 800 değil 600 var benim bildigim :)):)):))

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Yak s4 ün gt-i9506 modelinde s800 var :)Hem normal s4 te exynos var (gt-i9500)

brksnr

brksnr

Üye
Yak s4 ün gt-i9506 modelinde s800 var :)Hem normal s4 te exynos var (gt-i9500)
Aynen hocam bir modelinde varda (artık kaç model çıkardı Allah bilir ) ben global olan modeli kastedmiştim :)
Ekleme:Yanılmıyorsam 4g(lte) li ülkelerde snap600 vardı ama dediginiz gibi Türkiyede felan exynos var.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: BrainHacker
BrainHacker

BrainHacker

Üye
Aynen hocam bir modelinde varda (artık kaç model çıkardı Allah bilir ) ben global olan modeli kastedmiştim :)
Ekleme:Yanılmıyorsam 4g(lte) li ülkelerde snap600 vardı ama dediginiz gibi Türkiyede felan exynos var.
s4 ün 3 tane genel sürümü var ( ara sürümler ola bilir bilmiyorum) 1. Gt-i9500 2. Gt-i9505 3. Gt-i9506. 500 de exynox 505 te de öyle olmalı 506 dediğin gibi lte destekli ve s800 var. :) bilgilendirim :D

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Tam 2.hatlık telefon bu işte hem android aç kapa yap yeter

• Beğen
Tepkiler: Serhan

Çınar Gölgesi

Üye
Dokunmatik olsaydı iyiydi.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye