Haber TELEFON TAKSİTLENDİRME

Sponsorlu Bağlantılar

enes-1907

enes-1907

Üye
    Konu Sahibi
TELEFON TAKSİTLENDİRME
Merhaba Arkadaşlar uzun bi aradan sonra tekrar foruma girmek nasip oldu.
Sizlere sorum ;
Cep telefonlarına artık taksit yapılmıyor kredi kartlarına tabiki peşin alma gibi bi durumum da yoq.
Yeni piyasaya çıkacak olan xperia z2 modelini alacağım ama taksitlendirme olayı canımı sıkıyor.Kredi de çekmek istemiyorum.Yakın zamanlarda telefon alan varmı varsa nasıl aldı.

0MG90

0MG90

Üye
Hepsiburada, MediaMarkt ve Teknosa'da hediye çeki ile 5 veya 9 ay taksit yapabiliyorsunuz.

enes-1907

enes-1907

Üye
    Konu Sahibi
Hepsiburada, MediaMarkt ve Teknosa'da hediye çeki ile 5 veya 9 ay taksit yapabiliyorsunuz.
peki kardeşim hediye çeki ile 5 9 ay taksit nasıl oluyor açabilirmisin anlamadım :D

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
0MG90

0MG90

Üye
peki kardeşim hediye çeki ile 5 9 ay taksit nasıl oluyor açabilirmisin anlamadım :D
Telefon ne kadarsa o fiyata hediye çeki var. Hediye çeki ile telefon almış oluyorsunuz. Çeki de taksite bölüyorsunuz bu yani.

enes-1907

enes-1907

Üye
    Konu Sahibi
Telefon ne kadarsa o fiyata hediye çeki var. Hediye çeki ile telefon almış oluyorsunuz. Çeki de taksite bölüyorsunuz bu yani.
ilgin ve alakan için çok teşekkür ederim kardeşim . allaha emanet ol...

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Merhaba Arkadaşlar uzun bi aradan sonra tekrar foruma girmek nasip oldu.
Sizlere sorum ;
Cep telefonlarına artık taksit yapılmıyor kredi kartlarına tabiki peşin alma gibi bi durumum da yoq.
Yeni piyasaya çıkacak olan xperia z2 modelini alacağım ama taksitlendirme olayı canımı sıkıyor.Kredi de çekmek istemiyorum.Yakın zamanlarda telefon alan varmı varsa nasıl aldı.
Eskiden ev araba icin kredi cekilirdi simdi sadece telefon ne garip :D

berkoto38

berkoto38

Üye
sana telefon kılıfını 2000 liraya satıyolar telefonu yanında hediye ediyolar :)

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
The Benefit

The Benefit

Üye
Aslında alım gücümüzün üstü telefonlara talip olmamız sorun olan.

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
Durumunuz ona yetmiyorsa zaten almamanız da daha doğrudur

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Vatanda bir banka aracılığıyla kredi çekiyorsunuz %0 faizli, sonra onu ödüyorsunuz. Bildiğiniz taksit oluyor yani.