League of Legends Oynayanlar

Sponsorlu Bağlantılar

Fatic

Fatic

Üye
Beyler şuanda online olanlar varsa oyuna girsin beni eklesin takımı kuruyorum şuanda ilk maçımızı yapalım :)

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
Nidalee yi iade edip LeBlanc almalı mıyım ? Yoksa Nidalee dursun para biriktirip Leblanc ı öyle mi alayım ?

ekrem74

ekrem74

Üye
Nidale kalsin biriktir al bence

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
Aldım LeBlanc ' ı iyi ki almışım çok zevkli oynaması

ekrem74

ekrem74

Üye
Aynen cok zevkli de cok hizli olman lazim o heroyla

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
Şahsen iyi oynadığımı düşünüyorum ama malum Türk server indayiz troll cok

• Beğen
Tepkiler: ekrem74
ekrem74

ekrem74

Üye
Oyundaki ismin ne kumen felan.İstersen beraber atariz.musait oldugumda eklerim

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
Ben 30 level değilim :ehe Oyun bilgim yüksek normale göre :)

CeyrekAdam03 bu arada nick

• Beğen
Tepkiler: ekrem74
_Shinku_

_Shinku_

Üye
LoL dediler geldim.

Ekleyin: Shinku

Sezon 1 den beri oynarım. Ama şu sıralar pek fazla giremiyorum LYS dolayısıyla.

Grand63

Grand63

Üye
Aynen şu sınavlar bi bitse tekrar başlıyacam oyunu unuttum nerdeyse :D

SheFy

SheFy

Üye
Gençler hepinizi dota 2 ye bekleriz. Arkadaşım lol oynuyodu Ben de dota , gittik cafeye lol açtık oyunu ben 14 kill 1 ölümle maçı bitirerek ikinci oldum. İlk maçımdı. Dota dan sonra lol aşırı basit geldi. Daha sonra arkadaşa dota açtım, oynamayı pek beceremedi. :D 10 maç oynarsa belki birşeyler kapabilir. Lol ü küçümsemiyorum. 13-17 yaş arasına hitab eden bi oyun. Ve çoğu çocuk oynuyor.

2495243

2495243

Kapalı Hesap
Gençler hepinizi dota 2 ye bekleriz. Arkadaşım lol oynuyodu Ben de dota , gittik cafeye lol açtık oyunu ben 14 kill 1 ölümle maçı bitirerek ikinci oldum. İlk maçımdı. Dota dan sonra lol aşırı basit geldi. Daha sonra arkadaşa dota açtım, oynamayı pek beceremedi. :D 10 maç oynarsa belki birşeyler kapabilir. Lol ü küçümsemiyorum. 13-17 yaş arasına hitab eden bi oyun. Ve çoğu çocuk oynuyor.
Kardesim 2005 den beri dota oynadim lol daha seri bir oyun bir de dota 2 cok berbat ben oynarsam dahi 1 i oynardim dtr eurobattle gibi serverlarda cok oynadim ama inan lol daha keyifli ... lol nickim ayni jiraiya06 ekleyin :)

SheFy

SheFy

Üye
Kardesim 2005 den beri dota oynadim lol daha seri bir oyun bir de dota 2 cok berbat ben oynarsam dahi 1 i oynardim dtr eurobattle gibi serverlarda cok oynadim ama inan lol daha keyifli ... lol nickim ayni jiraiya06 ekleyin :)
Oynayana iyi oynamayana kötü. Seriden kastın dotanın zor olması. Ya da haritasının büyük olması. Ama ilk defa karşılaşıyorum, dota 2 oynayıp sonra lol e geçen :)

2495243

2495243

Kapalı Hesap
Oynayana iyi oynamayana kötü. Seriden kastın dotanın zor olması. Ya da haritasının büyük olması. Ama ilk defa karşılaşıyorum, dota 2 oynayıp sonra lol e geçen :)
Seri dedigim daha hizli bir oyun yani sikmiyor en tazla 45-50 dk dotada ben 110 dkyi gordum haritasi da normal cok da buyuk degil :)

SheFy

SheFy

Üye
Seri dedigim daha hizli bir oyun yani sikmiyor en tazla 45-50 dk dotada ben 110 dkyi gordum haritasi da normal cok da buyuk degil :)
rekor 5 saat :D 110 dk çok nadir. Ortalama 40 -45 dk. Bi kaç defa 60-70dk oynamışımdır :)

jailbroken

jailbroken

Üye
Arkadaş beceremiyorum su lolu 1 yildir hesabim var daha 30 olamadim

crowdet

crowdet

Üye
30 lwl car hayrna verebileck var mi :D

OozyStaw

OozyStaw

Üye
rekor 5 saat :D 110 dk çok nadir. Ortalama 40 -45 dk. Bi kaç defa 60-70dk oynamışımdır :)
dotanın haritası büyük lole göre ve minyonları kesmesi zor ayrıca takımların daha fazla kulesi var normal bence daha uzun sürmesi :)

Grand63

Grand63

Üye
Takım hazır mı sınavlar bitti bize de yer var mı :D

Üst Alt