LG G2 16GB KitKat Geldi mi?

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Oto yoluyla gelen giden yok.

Türkbey___

Türkbey___

Üye
Burdaki LG çalışanlarını yatiracaksin ve bu işlemi yapacaksın. :bottom:

• Beğen
Tepkiler: 02samsat
02samsat

02samsat

Üye
Sessiz sedasız bekleyiş :(

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Müşteri hizmetlerini arayan var mi arkadaşlar. ?

carbon_o7

carbon_o7

Üye
Saat 12ye yaklasiyor 21 nisana girecegiz... lg cim sozunde dur bari 12 olmadan sal su guncellemeyi o kadarda utanman olsun yahuu ...

• Beğen
Tepkiler: 02samsat
02samsat

02samsat

Üye
Saat 12ye yaklasiyor 21 nisana girecegiz... lg cim sozunde dur bari 12 olmadan sal su guncellemeyi o kadarda utanman olsun yahuu ...

Kesinlikle haklısın. O kadar 20 Nisan dediler sözlerinde dursunlar. Müşteri Eziyetleri bugün gelecek dedi. Adamsalar saat 23.59 kadar yayinlarar

Türkbey___

Türkbey___

Üye
Bu saate kapalı yarın aranır ama hiç biri birşey bilmiyor salliyorlar ama mayıs ayı ancak gibi gelir bence. Çünkü rom Türkiye de editleniyor ve bizim mallar elini attiysa o işten hayır gelmez ve o bozduklarini şimdi düzeltmekle uğraşıyorlardır acı ama gerçek malesef

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS ve burak1011

oznbzkrt

Üye
Gelse ne olacak alel acele verilen pc suite de guven vermiyor ki pc suite ota arasi bile degistiriyor adamlar icerigini

02samsat

02samsat

Üye
00.03 gelen giden herhangi bir yazılım yok maalesef

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu yazıyı görmekten inanın çok sıkıldım...

Ekli dosyalar

veron2007

veron2007

Üye
saat 00:13 itibari ile gelen giden bişey yok beyler nekadar daha beklicez bakalım

02samsat

02samsat

Üye
Sadece o mu ben birde pc den bakıyordun PC Suite den de olumsuz yazınca sinir bozuyor.

Lg Türkiye yalancı olduğunu ispatladı. Mutlaka bir özür dilemeli

• Beğen
Tepkiler: Türkbey___
ahmith

ahmith

Üye
Yalanın batsın lg ... :P

veron2007

veron2007

Üye
00:19 yok hala yok 21 indede gelmez beyler 1 hafta bekleriz heralde

02samsat

02samsat

Üye
saat 00:13 itibari ile gelen giden bişey yok beyler nekadar daha beklicez bakalım

Saati vermemdeki maksat Lg Türkiye nin facebook müşteri Eziyetleri ve başka kanallarda ayin 20 demeleri ve ayin 20 gelmedigine dikkat çekmek için

• Beğen
Tepkiler: veron2007
veron2007

veron2007

Üye
Saati vermemdeki maksat Lg Türkiye nin facebook müşteri Eziyetleri ve başka kanallarda ayin 20 demeleri ve ayin 20 gelmedigine dikkat çekmek için
aynen bende bizzat telefonla öğrendim 1 hafta önce 20 si demişlerdi ayıp işimiz gücümüz var geceye kadar beklettilerİyi geceler arkadaslar yarında kontrol ederim sürekli gelmezse otaya düşene kadar güncellemeyi düşünmüyorum çünkü bana tam olarak hazır hissi uyandırmadı tabi sizin kanaatiniz teşekkür ederim ...

• Beğen
Tepkiler: HALİL.113 ve 02samsat
Luck Star

Luck Star

Üye
Abi guncellemenin tadi apple da cikiyor adam dakikasina kadar soyledi .. gunler oncesinden amerika saatine gore turkiyeye gelcek saati buldum ilk ben indirdim :D yoksa part part veriyor guncellemeyi . Hata veriyor sunucu yogun olunca :P

carbon_o7

carbon_o7

Üye
Boyun posun devrilsin emi Lg daha tik yok :)

• Beğen
Tepkiler: HALİL.113

HALİL.113

Üye
iphone 5 ten ilk android deneyimi olarak bi g2 aldık ona da güncelleme gelmedi arkadaş :bilmm apple bu konuda hiç böyle değildi.

Üst Alt