Eski cepnet kullananlar gurubu

Sponsorlu Bağlantılar

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
Eski cepnet kullananlar gurubu
cepnet kullananlar gelin burada cepnetin kıymetini bilelim ve bir birimize nasıl daha avantajlı hale getirebiliriz beraber çalışalım.benin önerilerim sizin fikirlerini okuyunca bende paylasacam3g sebekesinden internet hızın da artıs varmıyok mu deneyen

genco15

genco15

Üye
Ben kullaniyorum whatsapp ve tapatalk için yetiyor

yaren_dede

yaren_dede

Üye
3 ay önce cepneti bırakıp avea 4gb ta geçtim ama hız yonunden video izleme dışında hiçbir artısı olmadı bana keşke cepnette kalsaydım hızı ve 3g si gayet güzeldi :)

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Ben pttcell e geçtim daha doğrusu bimcell vardı bende onu taşıdım cepnetli hattıda kardeşime verdim ptt çok daha iyi

• Beğen
Tepkiler: murat.122a
murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
2g sebekesi cok yavasyou tube dan indirme yöntemiyle video izleniyorAylık cepnet(eski paket )
Paket yenilenince de 100 mb kota bitmeden hız yine yavas oluyor hız sınırı hemen devreye giriyor bu sorun 2 aydır var .
Bu sorunu yasayan varmı yoksa burdaki baz istasyonundanmı kaynaklanıyor.not:3g sebekesine alınca sorun yok .telefon 5800xm ve samsung galaxy s3 mini
İkisinde denedim yardım lar için teşekür ederim
3 ay önce cepneti bırakıp avea 4gb ta geçtim ama hız yonunden video izleme dışında hiçbir artısı olmadı bana keşke cepnette kalsaydım hızı ve 3g si gayet güzeldi :)
Sakın cepneti iptal etmeyin pişman olursunuz arkadasa teşekür ederim .
Yutubeye girince adres kısmından yurkardakileri silip ss yazarsanız youtube den istediğin kalitede video indir örnek
ssyoububeyokmu cevap verecek cepnet neden 2g si yavas sorun yasayan sadece benmiyim

tayfunerdogmus1

tayfunerdogmus1

Üye
2G de benim internet en fazla 25 kbps oluyo kardeş yani o sorun bende de var.

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
tayfunerdogmus1

tayfunerdogmus1

Üye
Bende hiç o kadar artmadı :/

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
bölgeden bölgeye değisiyar bazı yerlerde 3g le 15kb(122kbp)20kb(160kbp) görenler var hatta baz istasyonları hız kısıtlaması yapmıyor bazı yerlerde o da çok nadir bunları maxicepte paylastılar

• Beğen
Tepkiler: tayfunerdogmus1
memolim83

memolim83

Üye
pttcell i düsünmüyor değilim. ama paket i de iptal etmek istemiyorum

celilcemre

celilcemre

Üye
En iyi benim herhalde 2-3 mbit hız dowload hızı 300-500 kb sırrını özelden atarım

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
celilcemre

Neymis sirri merak ettim simdi :)
Cevap bekliyorum

ekrem74

ekrem74

Üye
Valla bende merak ertim atarmisin ozelden.

tayfunerdogmus1

tayfunerdogmus1

Üye
çok merak ettim nasıl oluyor o

ekrem74

ekrem74

Üye
Bu eski vodafone live varya onun ip sinden baglaniyosun.ama bazi prog felan calismiyo mesala gopgle playe girince yuklemiyor.