Öneri Sınırsız internet

Sponsorlu Bağlantılar

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
Sınırsız internet
Arkadaşlar sınırsız internet istiyorum ama heryerde kullanabileceğim ben öğrenciyim nerde olduğum belli olmuyor bana ne önerirsiniz? Ceptende kullaniyorum ama yetmiyor 4gb cepten

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
turkcell kullan

maxirabit

maxirabit

Üye
10 gb paketi var turkcellin

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sizce şu uygun mu ? 2gb alsam bitince 5tl verip turbo ya geçsem oda bitincee 10tl verip 4gb ye geçsem onun üstünese 5tl verip turboya mi geçsem sizce nasıl üstüne bide gece bizim yapsam olur mu?

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
maxirabit

maxirabit

Üye
Limitli kullanirsiniz gecebizim kampanyasin da

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Arkadaşlar sizce şu uygun mu ? 2gb alsam bitince 5tl verip turbo ya geçsem oda bitincee 10tl verip 4gb ye geçsem onun üstünese 5tl verip turboya mi geçsem sizce nasıl üstüne bide gece bizim yapsam olur mu?
aynı benim kafadansın :oke: :sirit: :eller:
tavsiyem Turkcell'in 8gb paketi var bildiğin gibi 60 küsur tl ücreti var 4gb sınırsız paket 40 - 45 tl 4gb yerine 8 gb paketini al, bu 8GB paketinin bitimine 20 mb vs kala gece bizim yap hem gece hem gündüz tekrar 8GB paket tanımlansın hattına :oke: :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: byjxsura
LisaAnn

LisaAnn

Üye
Bence hiç uğraşma cihazı rootla droidvpn premium al (aylık 4.85 dolar filandı yanlış hatırlamıyorsam) sonra doya doya kullan.
Bir de böyle düşün :) Şu operatörlere para kaptirmayin artık.

• Beğen
Tepkiler: bhrtskn
mürteza16

mürteza16

Üye
Bence hiç uğraşma cihazı rootla droidvpn premium al (aylık 4.85 dolar filandı yanlış hatırlamıyorsam) sonra doya doya kullan.
Bir de böyle düşün :) Şu operatörlere para kaptirmayin artık.
Yıl olmuş 2014 Dediğin gibi daha operatörlere para kaptırılmaz.

aydin1237

Üye
Ozelden msj atarak anlatirmisin vallla askerim suan cok ihtiyacim var sosyal agda takilmaya :)

jojo_va

jojo_va

Üye
ptt cell sinirsız internet var

• Beğen
Tepkiler: palpolisi
abandonware

abandonware

Üye
fiyatları konusunda bir fikrim yok ama vodafone red veya turkcell platiumda aradığınız tarifeler olabilir

soldierman

soldierman

Üye
Beyler vodafone kullaniyorum su vpn konusunda yardim edecek olandan Allah razi olsun

Üst Alt