Nexus 5 Ana Konu | Kullanıcıları Kulübü | Yardım/Destek

Sponsorlu Bağlantılar

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Onunla alakalı,dilerseniz ekran döndürmeyi açıp video çekme kısmına gidip deneyebilirsiniz.Dik video çekmek pek mantıklı değildir,zira izlyeceğiniz televizyon ve bilgisayar yatay ekran.Haaa ben televizyonu dikerim öyle izlerim diyorsanız bilemem:)
Tabikide öyle ama dik çekmeniz gereken yerlerde olabilir demek istedim

avast

avast

Üye
Bende de acil ama cikmiyo

avast

avast

Üye
Hayirli olsun telefonu ilk dusurusum :D 50 cm sen kilif takili düştü Kilidin üstüne pat diye ses cikinca. Bi korktumda kilit saglammis :P

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Kılıf ekrana çerçeve katıyosa kolay kolay bişey olmaz. Ben kılıfsız yatağın üstüne attım ordan sekip duvarla yatak arasından yere düştü çizik bile yok zaten kasası kauçuk gibi bişey kolay kolay çizilmez :)

avast

avast

Üye
Kilif sağlam ya takinca cikarmasi bile zor kenarllara tam oturuyor ekranında 1 mm üstünde ben çok ses cikinca korktumda kilifin üstüne düştüğü icin çok ses yapti çizilecek bi yeri yoktu benimkinin zaten :D cizilse kilif çizilirdi oda olmadi çok şükür :D:D

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Tapatalkta ... ile gönderildi olayının çıkmaması forumla alakalı.

avast

avast

Üye
Evet xdada. Cikiyo :D simdi farkettim

avast

avast

Üye
Evet yüz yilin sorunu simdi hocam benim rehberde bu isimden 6-7 tane var ama nexusta seçip silemedim tek tek silmek zorunda miyim

mr.bell

Üye
O konuda benimde bilgim yok.

avast

avast

Üye
Şasirdim çoklu sili bulamayinca

zookayy

zookayy

Üye
Evet yüz yilin sorunu simdi hocam benim rehberde bu isimden 6-7 tane var ama nexusta seçip silemedim tek tek silmek zorunda miyim

Hayır büyük ihtimalle bir kaç farklı hesabın senkronizasyonu açık sadece onu bir taneye indirgersen diğerleri gözükmeyecektir

avast

avast

Üye
Tek hesap var oyuzden değil

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Belki Sıra Nexus'a da gelir :D

Üst Alt