Herkes Kendi Kişiselleştirdiği Arayüz Stilini Paylaşsın !

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
Xposed-Tinted StatusBar indir açtığın uygulamanın rengine bürünüyor bar. Ana ekranda da ekran kağıdı neyse onu kaplıyor, tam şeffaf.
sanırım bunu kullanmak için xposed framework gerekiyo öyle diyo buda yine root olması gerekir demek blackmart tan tined statusbar donation u indirdim 250 kb lik bişey ama menüde bişey yok sanırım o lisans ı asıl uygulamasını bulamadım.
Kitkat'la gelen bir özellik ama yazılımla alakalı.Mesela Samsung 4.3'te şeffaflaştırdı.Ama yazılımda yoksa ve root izni varsa gravitybox ile şeffaflaştırılabilirsin.
3-5 ay oluyo 4.1.1 yaptım ama bidaha rootlamadım daha doğrusu bu yazılıma uygun root bulamadım fazlada üstüne düşmedim şimdilik ihtiyaç yok diye :) rootsuz bi uygulama olduğunu sanmam hep root diyolar yazılım düşük olunca da launcherlar işe yaramıyo. aslında yazılımı yükseltmek istiyorum son sürüme ama yazılım yüklemekte rootlanarak oluyo sanırım. root yapmadan yazılım yüklemenin yolu varmı?

• Beğen
Tepkiler: Joker

0MG90

0MG90

Üye
sanırım bunu kullanmak için xposed framework gerekiyo öyle diyo buda yine root olması gerekir demek blackmart tan tined statusbar donation u indirdim 250 kb lik bişey ama menüde bişey yok sanırım o lisans ı asıl uygulamasını bulamadım.
3-5 ay oluyo 4.1.1 yaptım ama bidaha rootlamadım daha doğrusu bu yazılıma uygun root bulamadım fazlada üstüne düşmedim şimdilik ihtiyaç yok diye :) rootsuz bi uygulama olduğunu sanmam hep root diyolar yazılım düşük olunca da launcherlar işe yaramıyo. aslında yazılımı yükseltmek istiyorum son sürüme ama yazılım yüklemekte rootlanarak oluyo sanırım. root yapmadan yazılım yüklemenin yolu varmı?
gerekli şeyler açıkça anlatılmış burada Tinted statusbar v1.8.1 [uygulamaya gore üstbar rengi] uygulama anlatim 25.03.2014 - MaxiCep

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Odin ile yüklersen root gerekmiyor ama cwm ile yükleniyorsa root şart abi.

najanaja

najanaja

Üye
Odin ile yüklersen root gerekmiyor ama cwm ile yükleniyorsa root şart abi.
baktım offical rom yok cm11 4.4.2 var custom romda kullanmak pek istemiyorum açıkçası genelde sorunlar çıkıyo telde. htc ye çok custom rom yüklemiştim bi tane 4x4 lük sorunsuz çalışan rom görmedim :) odin ile kolaymı işlem yapması karışıkmı yoksa :)

Joker

Joker

Emekli Yönetici
baktım offical rom yok cm11 4.4.2 var custom romda kullanmak pek istemiyorum açıkçası genelde sorunlar çıkıyo telde. htc ye çok custom rom yüklemiştim bi tane 4x4 lük sorunsuz çalışan rom görmedim :) odin ile kolaymı işlem yapması karışıkmı yoksa :)
İkisinden de kolay abi.Dikkat edilmesi gereken işlemler var sadece onun dışında hiçbir sorun olmayacaktır. :)

najanaja

najanaja

Üye
İkisinden de kolay abi.Dikkat edilmesi gereken işlemler var sadece onun dışında hiçbir sorun olmayacaktır. :)
Tamam kardeşim teşekkür ederim. Cwm yi biliyorum zaten o çok kolay ve rahat bi işlem hep cwm den yüklemiştim şimdiye kadar. Eğer rootlarsam o şekilde yüklerim olmazsa odini incelerim bide.

• Beğen
Tepkiler: Joker
Anil-D

Anil-D

Üye

• Beğen
Tepkiler: Siycey
Siycey

Siycey

Üye
Aramıza geri döndün demek :)Hayla sıkılmadınmı toucwhizden :D

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
aJHier

aJHier

Üye

Bir yeni mesaj yazan Kısım ? Telefonun Rom'unda mu Yoksa eklenti mi?

• Beğen
Tepkiler: Dede
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
tempdroid

tempdroid

Üye

yakupb03

yakupb03

Üye

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
virus19

virus19

Üye

SonOsmanL1

SonOsmanL1

Üye

Üst bar sharj simgesi filan rom özelliği mi veya uygulama ile yapılabiliyor mu ?

2495243

2495243

Kapalı Hesap

Sms hoverchat rehber exdialer

Üst Alt