Symbian^3 Sistem Modlama Bölümünün Düzeni Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
Symbian^3 Sistem Modlama Bölümünün Düzeni Hakkında
Açıkçası konu açıp açmama konusunda tereddütte kaldım ama forumun düzeni ve üyelerin forumu kullanımındaki rahatlığı açısından gerekli olduğu kanısına vardım.
Yöneticilerimize bir fikir sunmak istiyorum.Symbian^3 Sistem Modlama Bölümü malumunuz geniş kapsamlı bir bölüm.İçerisinde Avkon2,Menü Düzenleri,Performans Geliştirme,Splashscreen vb mod konuları mevcut.Tavsiyem,tüm bu konuların içeriğine göre alt bölümlere toplanması.Umarım bu nacizane tasarı kabul görür.Bölümü incelediğinizde hak vereceğinize inanıyorum,iyi geceler :)
@Ozan , @EroL , @Reşwan , @Mad EagLe (Symbian Bölümünde olduğu için)Neden kimse ilgilenmiyor :hmmm

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi ve mkarahanlı

asigsasi

asigsasi

Üye
yanlış anlaşılmasın fakat böyle birşey bence tamamen gereksiz olur

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer
Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
Ama şu haliyle gerçekten karışık abi :hmmm
Bir avkonu bulmaya ne kadar uğraştım somuru:

buna en güzel çözüm arşiv yapmaktır eğer uğraşmak istersen forumda ki bütün avkonları tek konu içinde toplayabilirsin büyük ihtimalle üst konu olur :)

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
buna en güzel çözüm arşiv yapmaktır eğer uğraşmak istersen forumda ki bütün avkonları tek konu içinde toplayabilirsin büyük ihtimalle üst konu olur :)
Mod arşivi yapıyodum çok zor iş ama :züü:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
ANIL

ANIL

Admin
Bende pek gerekli olduğunu düşünmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve Symbianizer
EroL

EroL

Emekli Yönetici
Mevcut hali yeterli gibi görünüyor. Her geçen gün Symbian'dan bir yaprak daha koparıyor zaten.
:locked:

• Beğen
Tepkiler: Ozan, Reşwan, .NeXuS. ve 1 kişi daha
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt