Film Sitesi

Sponsorlu Bağlantılar

yoran09

Üye
    Konu Sahibi
Film Sitesi
Hdfilm-izle.org

İlgilenemedigim icin satiliktir arkadaslar kurulu vaziyette verilecek istenirse tum katagorilerde film eklenir

Sitede bot mevcuttur arkadaslar

Fiyat : Teklif Usulü

Son düzenleme:

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
Site acilmiyor bakardik...

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
Tamam. ..

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
100 Tl fazla değilmi kazanç varmı ki reklamlar dışında

yoran09

Üye
    Konu Sahibi
Hocam fiyat teklif usulu isteyen teklif versin siteyi kapattim isim hakki satilik sadece kurulum ve temada yardimci olurum

cast_never

cast_never

Üye
hocam teklif diosunda misal bir açılış yap . o zmn ben 5o tl veriyorum . son duruma kadar alıcıyım . özelden görüşelim

tns25

tns25

Üye
Teşekkürler

yoran09

Üye
    Konu Sahibi
dediğim gibi sadece şuan isim hakkı satılık hocam oda 30 tl isteye satarım kurlum için host almanız lazım alın kurulumunu yaparım size

cast_never

cast_never

Üye
hocam host falan anlamam ben yalan söylemim :) sen bana herseyini hazırlasan host falan işinide sen saglasan ne kdra mal olur ?

yoran09

Üye
    Konu Sahibi
hocam hos fiyatları bellli 25 30 tl gibi fiyatlara hostlarr var yani 50 veya 55 tl maal olur anlıcan ödemeyi yaparsın ben alır kurarım veya bana 30 tl ödeme yaparsın isim hakkını sana devrederim sonra hostu alırız kurarız böylede olur
hocam host falan anlamam ben yalan söylemim :) sen bana herseyini hazırlasan host falan işinide sen saglasan ne kdra mal olur ?
siteyi kurdum şuan almak istiyorsanız bilgi verin almassanız kendim devam edicem