Candy Crush Modlu Güncel Sürüm(1.34.1)

Sponsorlu Bağlantılar

balasagun77

Üye
Turkcell maxi plus5 E indiremiyorum birkez indirdim 1.28 kuramıyorum sildim şimdide indiremiyorum yardımcı olun lütfen arkadaşlar çalışan link varsa atın lütfen

Abdullahsnd

Üye
Çok ekmeğini yedik helal et. :)

• Beğen
Tepkiler: orhanblt
sss125

sss125

Üye
tesekkürler teğmenim

• Beğen

fmesut

Üye
Sırf teşekkür etmek için giriş yaptım. Eline sağlık hem apk lar hemde anlatımın süper kardeş....

• Beğen

safinaazz

Üye
590 mı ne oldu facede daha mobile düşmedi galiba.

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
1.29.0 Güncel sürüm İlk msja eklenmiştir

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
:tşk:
Birde 1.29.0 deneyeyim inşallah 545 den sonrası vardır

talihligen

Üye
Teşekkürler. Yalnız 82. bölümü geçmenin bir yolu var mı? Durmuyor. Puan 50 milyon civarına gelince oyundan atıyor.

Düzeltme...

Gerek kalmadı 59 milyon da durdu... :-)

Son düzenleme:
orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Debelenmeyi sevenler için Güncel sürüm 1.29.0 Hilesiz 9999 Can olarak ilk mesaja eklenmiştir :)

aga27

Üye
kardeş bize hamle lazım can ne geregi var geçemedikten sonra 80 hamle yapsan bir zahmet tesekkur şimdiden

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
560 .ci bolumude bitirdik sayende :)
İnşallah yeni bolumleri cikar sabirsizlikla bekliyorum....

• Beğen
orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bize hamle lazım can ne geregi var geçemedikten sonra 80 hamle yapsan bir zahmet tesekkur şimdiden
Full hileli olani indireceksin. Orda istediginden fazlazi var. Bu dedigim meraklilari icindi. :)

tugsahh32

Üye
Teşekkürler :)

• Beğen
AHKE

AHKE

Üye
full hileliyi yukledim can neden 9999 deil acaba

tns25

tns25

Üye
Teşekkürler

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
fu ll hileliyi yukledim can neden 9999 deil acaba
Bu kadar hizli ilerledigini gorenler telefonunda oyuna bakacaktir. Orda 9999 yazmasi hos olmayabilir :) bide bir canla gecemeyecegin bolum yok gibi.

• Beğen
Tepkiler: AHKE

safinaazz

Üye
@orhanblt hocam son sürüm faceye bağlanmıyor bağlantı başarısız diyor hem wifi hemde mobil veriyle denedim hiç olmadı. 560dayım faceye güncelleyemiyorum oyunu :(

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
@orhanblt hocam son sürüm faceye bağlanmıyor bağlantı başarısız diyor hem wifi hemde mobil veriyle denedim hiç olmadı. 560dayım faceye güncelleyemiyorum oyunu :(
1. Msjda face baglanma talimati var. Harfiyen uygularsaniz (face kaldirmak dahil) sorun duzelir

Abdullahsnd

Üye
Buda bitti. :) sıradaki nezaman çıkacak bilgisi olan varmı?

Üst Alt