Windows Phone+ Android+İOS

Sponsorlu Bağlantılar

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
ya artık iki işletim sistemli telefon çıksında böyle konular açılmasın en iyi diye bişe yoktur beklenti vardır ne bekliyorsan ona göre seçersin telefonunu

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu, mehsevim ve phasan

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Wp 8.1 i bilemiyorum :bilmm

Grotesk

Grotesk

Üye
Kullanıcının isteklerine,zevklerine göre değişir kimseyi seçimi için yadırgamamak gerekir ama şunu kabul edelim ülkemiz kazanmıyor uluslararası şirketler yoluyla belli başlı ülkeler pazara hakim.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
8.1 i gorseniz böyle konuşmazsınız arkadaşlar özellikle bi arkadaş demiş wp yi sistemden saymam diye , goruş alanını geliştir fan olma hiç bir zaman , bu arada ios ve wp iyidir androidi sistemden saymam ^^ -,-

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve Ali Kurtaran
-Emre

-Emre

Üye
Bence kişisel tercihlere göre değişir ama Android çoğu kişinin ihtiyaçlarını karşılar; IOS ve Windows her zaman eksik kalır bu bir gerçek. Ayrıca özgürlük, kişiselleştirme açısından yine android benim tercihim.

0MG90

0MG90

Üye
8.1 i gorseniz böyle konuşmazsınız arkadaşlar özellikle bi arkadaş demiş wp yi sistemden saymam diye , goruş alanını geliştir fan olma hiç bir zaman , bu arada ios ve wp iyidir androidi sistemden saymam ^^ -,-
Öyle demişsin ama onun dediğinin aynısını yazmışsın. Fark olmadı. ^^

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye

Sabit görüşleri değiştiremiyorsun malesef hocam

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

PriZm

PriZm

Üye
Fanatiklik patlak vermiş yine.Şaşırmadım.

burakcan42

Üye
ios tamam süper ama fiyatlar çok uçuk. android herkeste var kılıfını değiştirip aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp koyuyorlar önümüze. wp zaten henüz gelişmemiş çok çok çok eksiği olan bir sistem (her ne kadar 8.1 le çoğu eksik giderilse de halen eksik )(lumia925 kullanıyorum)
yani hepsinin bir,handikapı var. ben daha orjinal diye win8 tercih ediyorum. ama 8.1le iosa bayağı benzedi denebilir.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
ios tamam süper ama fiyatlar çok uçuk. android herkeste var kılıfını değiştirip aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp koyuyorlar önümüze. wp zaten henüz gelişmemiş çok çok çok eksiği olan bir sistem (her ne kadar 8.1 le çoğu eksik giderilse de halen eksik )(lumia925 kullanıyorum)
yani hepsinin bir,handikapı var. ben daha orjinal diye win8 tercih ediyorum. ama 8.1le iosa bayağı benzedi denebilir.

Aha guldurdun be kardeşim
Öyle demişsin ama onun dediğinin aynısını yazmışsın. Fark olmadı. ^^

Şaka ya :(

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Androidin 4 ve uzeriyle astigini kabul etmek gerekir.Yillarca elestri alan eksiklerine sorunlarina nokta atisi yenilikler getirdiler getirmeye calisiyolar.Kisaca performans artti bu yakalanan ivmeye donanimlar da katki sundu snap 800 devrim gibi giris yapti ayni sekilde bataryarlardaki kapasite artisi da donanimlarin enerji dezavantajini kullaniciya yansitmadi ve android suan icin en iyisi.Rakiplerine bakilirsa sadece menu ve kutucuklardan vazgecmeleri ihtimal disi gorunuyo yani bu boyle devam eder.

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~ ve 0MG90

burakcan42

Üye
Aha guldurdun be kardeşim

Şaka ya :(

benzedi derken sistem olarak yaklaştı demiyorum. siri ve cortana, bildirim merkezleri, arka plana koyulan resimlerle görsel olarak bazı şeyler çok benzemeye başladı. orjinalliğini yitirdi yani anlatabiliyor muyum fanboycum?

0MG90

0MG90

Üye
Wp, iOS a bırak benzemeyi yanından geçemez. Daha çok yol katetmesi lazım.

nonamex

Üye
Windows Phone 8.1 en iyi diyenler kesin eski Symbian'cılardandır, başka açıklaması olamaz :)

En iyi kavramı her kullanıcı için değişeceğinden şahsi tavsiyelerim;

Stabilite/Performans yüksek seviyede olsun, cihaz beni yormasın + Uygulama desteği arıyorum diyenler iOs

Rom / Root işleri nedir bilir ve ilgilenirim, her türlü kişiselleştirme ayarını kurcalamayı severim + Uygulama desteği diyenler Android.

Ben eski Nokia'cıydım, yıllarca Symbian gibi bir işletim sistemine Nokia hatrına katlanabildim. Bundan kötü daha ne olabilir ki diyenler için de WP8 :)

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
benzedi derken sistem olarak yaklaştı demiyorum. siri ve cortana, bildirim merkezleri, arka plana koyulan resimlerle görsel olarak bazı şeyler çok benzemeye başladı. orjinalliğini yitirdi yani anlatabiliyor muyum fanboycum?

Şansını zorlama derim kardeşim

Wp, iOS a bırak benzemeyi yanından geçemez. Daha çok yol katetmesi lazım.

Komiksin valla kardeşim zamanım olsa o kaliteli iosun ezik wp den neler çaldığını anlatırdım da .. Neyse uyarı puanı almak istemiyorum

0MG90

0MG90

Üye
Şansını zorlama derim kardeşim

Komiksin valla kardeşim zamanım olsa o kaliteli iosun ezik wp den neler çaldığını anlatırdım da .. Neyse uyarı puanı almak istemiyorum
Eleştiri kabul edemiyorsan bu forumda işin ne canısı? ^^

PriZm

PriZm

Üye
iOS, WP'dan ne çaldı acaba öğrenebilirmiyim? :D merak ettim. :D

• Beğen
Tepkiler: Kerim. ve 0MG90
AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
Android=Özgürlük Gerisi Hikaye :sukur::sukur::sukur::nargile:

kty

kty

Üye
Android in nerdeyse her surumunu denemis birisiyim. Suan 4.1.2 yeri geliuor 4.4 kullaniyorum. Titanium backup la tek tıkla 70 80 uygulama yukluuorum. Hic kasma donma olmadi. Zaten 1000 uygulama olsun isterseniz. Kullanmasini bilip uygulamalari uyuttuktan sonra sayisinin bir onemi yok. Android biraz ilgi alaka istiyen bi isletim sistemi. İos gibi ellemeden mudahale etmeden stabil calismaz. Kurcalamayi sevenlere yonelik.

Üst Alt