Türkçe Çeviri İstekleriniz - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

mersimersi33

mersimersi33

Üye
Türkçeye çevrilmesini istediğiniz Uygulamalarınızı söyleyin en kısa zamanda MaxiPDA Grubu olarak Türkçeye çevirip MaxiPDA Türkçe Uygulamalar bölümünde paylaşalım.
Türkçe uygulama çevirisi nasıl yapılır ? (Araçlar ve Resimli anlatım)

Konu linki: Uygulamaları Bilgisayar Üzerinde Türkçeye Çevirmek (Resimli Anlatım) - MaxiCep

Konu linki:Uygulamaları Telefon Üzerinde Türkçeye Çevirmek (Resimli Anlatım) - MaxiCep

Mutlaka: Çeviri isteklerinizde Uygulamanın Linkini veya Konu linkini ekleyin.
--------------------------------------------------------------------------------------
Sadece çeviri isteklerinizi ve dil hatalarını mesaj olarak yazın...

Çevirileri gerçekten beğendiyseniz teşekkürünüzü konuyu beğenerekte iletebilirsiniz...

İyi günlerde kullanın... MaxiPDA
Merhaba ben apk uzmanıyım bir çok apk i editledim ama bu uygulamada ne yapıyorsam olumsuz sizden yardımcı olmanızı istiyorum.. call recorder 1.2.4 sürümlü uygulamayı tr ye çevirmeyi bide siz deneyin hatayı alamazsanız bana bilgi verin.. en son keşfim bana ait.. malumunuz uygulamalar güncellenir ben bunu engellemenin yolunu buldum çok kolay ve sorunsuz ayrıca bunu yaparken category.launcher ide ....yapınca istemediğiniz uygulama menüde olmayacak ve birçok teknik bilgisine sahip olduğumdan bir konu açacağım yada maxicep te bir blok yaparım. selamlar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
uygulama linkini verir misin

ismail01000

Üye
call master son versiyonu turkceye@cevirme sansiniz varmi s60v3 v5 icin

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
link verir misin

ismail01000

Üye
buyrun

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
çok uzun bu uygulama çevir çevir bitmez bu değer mi bu kadar uğraşmaya

sercanfb66

sercanfb66

Üye
real football 2015 java 320x240 tr olmasini rica ediyorum ama baska yere yukle ordan indirim bide futbolcu adlarini duzenlesen iyi olur

Yak19071907

Üye
Sims hd 'yi türkçe yapabilirmisin

• Beğen
Tepkiler: akaya_can

Çalık03

Üye
Ttpod'un 7.2.1 son sürümünü türkçe olarak çevirebilirseniz çok sevinirim..Şimdiden Teşekkürler..

akaya_can

akaya_can

Üye
bence de sims hd türkçeye çevrilirse makbule geçer.

cht_gns

Üye
kardeş verdiğim adresteki uygulamayı sana zahmet çevirsen 7ba.ru/ex/showfile/1081551/resco-photo-viewer-for-symbian-belle---v-6-0.html

Üst Alt