Nokia Belle FP2 Hack işlemi ve Tüm Nokia telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

nokia 603

Üye
benim belle surumu 113.010.1506 ikinciyi mi yoksa birinciyi mi yapmaliyim tesekkurlerbenim belle surumu 113.010.1506 ikinciyi mi yoksa birinciyi mi yapmaliyim tesekkurler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2.

nokia 603

Üye
bisey daha sorcam simdi biz bu dosya kopyalamasini falan x plore ile yapma olanagi var mi acaba benim evde pc yok da :(

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
malesef hacksiz tellerde olmaz hackli telle atılabilir

nokia 603

Üye
tesekkurler cok saolun

Yak19071907

Üye
noss_bar bişey sorabilirmiyim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tabiki sorabilirsin

Pİsname

Pİsname

Üye
usta şu ınstall server RP+1.7.rmp yi tasıyamıyorum

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
senin tel refresh birinci olanı yap yeter

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
ben bununla 2 dakikada hack yaptım tek yapmanız gereken 2 tane klasör oluşturmak ve kopyala yapıştır tamamdırnoss bar yaparm demiştim kardeşim yaptımnoss bar yaparm demiştim kardeşim yaptımsana attığım sonRompthr plus la
telefona format atıp uyguladım. Telden 1 dk halloldu sağol:)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bunun da karantinasi çıkmış ya Onu da eklerim

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Sürekli bu yoldan yapıyorum, sonuç başarılı ama acaba daha kısa yolu yok mu?

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
Sürekli bu yoldan yapıyorum, sonuç başarılı ama acaba daha kısa yolu yok mu?
2 mesaj üstte yazdım, uygulama kuruyon tek dosya kopyalıyorsun. sonra yetkileri kurup hack işlemi tamamlıyon. telden 1 dklık iş. aslında veli arkadaşımızın bu önerisi konuya düzenlenmeli. pcsiz ve telden kafa yormadan cok rahat hack işlemi yapılıyor

• Beğen
Tepkiler: veliozmez
Eduardo58

Eduardo58

Üye
2 mesaj üstte yazdım, uygulama kuruyon tek dosya kopyalıyorsun. sonra yetkileri kurup hack işlemi tamamlıyon. telden 1 dklık iş. aslında veli arkadaşımızın bu önerisi konuya düzenlenmeli. pcsiz ve telden kafa yormadan cok rahat hack işlemi yapılıyor
O linki gördüm aslında formatladıktan sonra denedim ama bende işe yaramadı.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Seçim olayı bitsin bizzat kendim test eder konuyu duzenlerim amaç kolaylık ve fayda başkası bulmuş ve ya bozmuş bakmam önemli olan paylasimdir bu karantina olayı hiç gelmedi aklıma bunu biz en başta yapabilirdik aslında büyük düşünmüsüz basit olarak bakmamız gerekirmiş

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Seçim olayı bitsin bizzat kendim test eder konuyu duzenlerim amaç kolaylık ve fayda başkası bulmuş ve ya bullmuş bakmam önemli olan paylasimdir bu karantina olayı hiç gelmedi aklıma bunu biz en başta yapabilirdik aslında büyük düşünmüsüz basit olarak bakmamız gerekirmiş

makoto

makoto

Üye
Emegine saglık :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye