[2.3.+] Note III Launcher

Sponsorlu Bağlantılar

halittosun

Üye
Uygulamada ki kodlar hatalıydı. Onları düzelttim. Sonra da virüs programı virüsü görmedi.

Arkadaş Düzelttim virüs yok diyorsun ama eklentiyi indirmek isteyince Avast Malvare buluyo iyiki düzeltmişsin ya birde düzeltmeseydin

palpolisi

palpolisi

Üye
:D

KingDroid

KingDroid

Üye
cooee launcher mi bu? bunu editleyip istediginiz bicim kullanabilirsiniz ama kendinden biseyler indirmesi hic hos bi durum diil

akflat

Üye
İlk konum belki işinize yarar diye paylaşıyorum.
Launcher 2.3 ve üzeri çalışmaktadır.
Note III Tarzıdır. Editlenmiştir. Stabildir.

Ekran Görüntüsü :

İndirme Linki :
Sayın kardeşim teşekkür ederim süper bir tema olmuş yalnız resimde ok ile belirttiğim kısa yollar çalışmıyor bunu düzeltebilirmisin

ucnumara

ucnumara

Üye
durum çubuğunun rengi şeffaf değil siyah

NextWorld

NextWorld

Üye
@mürteza16 Adam sizin için emek harcamış hala boş boş konuşuyorsunuz burası muhabbet veya geyik yeri değildir,işi gırgıra alanlar gereksiz sohbetler bölümünü kullanabilirler. Maxicepten içerik çalıp emek hırsızlığı yapan o kadar çok site/forum varki mürteza 10 numara iş yapmış.
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: mürteza16

akflat

Üye
@mürteza16 Adam sizin için emek harcamış hala boş boş konuşuyorsunuz burası muhabbet veya geyik yeri değildir,işi gırgıra alanlar gereksiz sohbetler bölümünü kullanabilirler. Maxicepten içerik çalıp emek hırsızlığı yapan o kadar çok site/forum varki mürteza 10 numara iş yapmış.
Teşekkürler
Arkadaşım üslubuna dikkat et eğerki bu forumda bir şeyler paylaşılıyor ise açılan konunun sağlıklı olabilmesi için olumlu veya olumsuz yorumlar illaki olacaktır ona göre programda eksik veya hatalı bir yerler varsa düzeltilir benim bildiğim bu bir paylaşımcı olarak:angry:

NextWorld

NextWorld

Üye
Elbette eleştireler olucaktır,bunu kimse inkar edemez. Fakat emeği küçük düşürmenin ben doğru olmadığını belirtiyorum. Konu yeri burası değil uzatmamak adına daha fazla açıklama yapmak istemiyorum.
Kefiyli forumlar.

mürteza16

mürteza16

Üye
Teşekkürler
Desteğin için teşekkür ederim. Bu konu hakkında daha fazla konuşmanın anlamı yok. Ben zaten söyleyeceğimi söylemiştim. Sadece anlamak önemli. Her neyse… Herkese keyifli forumlar.

• Beğen
Tepkiler: NextWorld

Üst Alt