Yardım IOS 8 iphone 4'e gelir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
4 ün son desteği 7 idi. Bitti.Uzatmayın artık.

b80

b80

Üye
ya nasi soru 7 de o bicim kasiyor 8 yok daha memeler

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
8 geldiği zaman imza açılır mı ios 6 için

0MG90

0MG90

Üye
Sanmıyorum

fk555897

fk555897

Üye
Acaba iOS 8'de 7 gibi mi olur? 7'de çoğu telefonun performansında azalmalar yaşandı.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
0MG90

0MG90

Üye
Bilerek yapılmışta olabilir yeni nesil cihazlara yönelmeleri için

• Beğen
Tepkiler: xmustx
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
bence apple başarısıdır o. Cihaz kasmaya başlarsa elden çıkarıp üst model alırsın. Nokianın telefonlarını bi alan on yıl kullandı ne oldu. Satıldı microsoft oldu ve satılmadan önce başarısız gözüktü. Eskiyi erken gömmek zorundalar ki güya başarılı olsunlar.
Iste sony orada uçuyor adam 6ayda 1 amiral gemisi yapıyor

• Beğen
Tepkiler: Abstract_Loco
Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
güzel soru apple asya ulkelerinin bazılarına daha yeni iphone 4 satmaya başlıyor geçen bir yazıda hindistan için iphone 4 üretildigini okudum buda şu oluyor az gelişmiş ulkeler biraz geriden geliyor ben 7.1 geldi 7.2 gelcek 8 de gelecek ama çogu özelik iphone 4 ve 4s üzerinde kulanılmayacak

Abstract_Loco

Üye
Iste sony orada uçuyor adam 6ayda 1 amiral gemisi yapıyor

Yani sonuç olarak istediğimizi değil onların istediğini kullanıyoruz. Yoksa güncelleme vermiyorlar sistem bizi yedi akıllı kravat çıkana kadar uzak kalmayı düşünüyorum yenilikler içinde gömülsünler onlar kafam almıyor artık :D
güzel soru apple asya ulkelerinin bazılarına daha yeni iphone 4 satmaya başlıyor geçen bir yazıda hindistan için iphone 4 üretildigini okudum buda şu oluyor az gelişmiş ulkeler biraz geriden geliyor ben 7.1 geldi 7.2 gelcek 8 de gelecek ama çogu özelik iphone 4 ve 4s üzerinde kulanılmayacak

hocam o dediğin ülkeler geriden geliyorsa eğer zaten 7.1 i kıyaslacak bi cihaz ülkeye geç girecek demektir. Yani düz mantıkta hindistanda hemen hemen herkes ios 7.1 kullanıyo olacak ve en iyiside o olmuş olacak sanmam yani bunu sebep olarak göreceklerini.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu

Üst Alt