Cm11 hatalari bu baslikta

Sponsorlu Bağlantılar

EnverYigit

EnverYigit

Üye
ekran kilidini pin yapıp yeniden başlatınca sim kart kilidini girdikten sonra telefonuna koyduğun kilit hiçbir cm11 sürümünde açılmıyor bir dener misiniz? telefonu açamazsanız uçak moduna alıp yeniden başlatıp kilidi kaldırın. Deneyen olursa haber versin bu arada sim kilidi nasıl kaldırılıyor?

Merak edip yaptım dediğini, pini girdikten sonra sayılara tıklıyorum yazmadı sayıları dediğin gibi. Fakat ekranı kapadım açtım öyle bastım rakamlara yazdı. İlk başlangıç ağır kalıyor ondan sanırım..

burak_102

burak_102

Üye
Merak edip yaptım dediğini, pini girdikten sonra sayılara tıklıyorum yazmadı sayıları dediğin gibi. Fakat ekranı kapadım açtım öyle bastım rakamlara yazdı. İlk başlangıç ağır kalıyor ondan sanırım..

Teşekkür ederim denediğin için, şekil yapınca açılıyor pin ekranı donuyor bence çok sinir bozucu

ongbak96

Üye
selamun aleyküm. arkadaşlar ben galaxy w telefonuma cwm yeni sürümünü kuramıyorum. download moda aldığımda odin görmüyor. yardım edene şimdiden thanks :alkis
bu sorunla karşılaşan var mı? yada problemime yardım edebilecek. rom kuramıyorum cwm eski sürüm olduğu için

stackbyte

stackbyte

Üye
bu sorunla karşılaşan var mı? yada problemime yardım edebilecek. rom kuramıyorum cwm eski sürüm olduğu için

driverlerının samsung mobile driver yada samsung kies kur bilgisayarına sorunun düzelir kurduktan sonra yine olmazsa bilgisayarım sağ tuş usb aygıtlarını kaldır tekrar yeni donanım değişiklikleri tarayı tıkla düzelecektir sorunun

ongbak96

Üye
driverlerının samsung mobile driver yada samsung kies kur bilgisayarına sorunun düzelir kurduktan sonra yine olmazsa bilgisayarım sağ tuş usb aygıtlarını kaldır tekrar yeni donanım değişiklikleri tarayı tıkla düzelecektir sorunun

tamam hocam denicem. sadece usb driver olsa olur mu kies e bulaşmak istemiyorum

işletim sistemin ne win 8 veya 8.1 mi

windows 8.1 64 bit hocam

stackbyte

stackbyte

Üye
64 bit te bazen sıkıntı çıkıyor dediklerimi bir uygular mısın düzelmesi lazım

aJHier

aJHier

Üye
yeni sürümü khan kernelle kullanan var mı?

alattinctn

alattinctn

Üye
bend
tamam hocam denicem. sadece usb driver olsa olur mu kies e bulaşmak istemiyorum

windows 8.1 64 bit hocam

bende de aynı işletim sistemi var o yüzden biliyorum o sıkıntıyı win 8.1 de download modda bağlanma sıkıntısı oluyor bende farklı bi yolda cwm sürümü yükselttim hatta odin daha raha oluyor sana siteyi atayım ben

sitesi bu burda aşağıda anlatıyor xda sitesinden gerekli dosyayı bulabilirsin.

ongbak96

Üye
bend

bende de aynı işletim sistemi var o yüzden biliyorum o sıkıntıyı win 8.1 de download modda bağlanma sıkıntısı oluyor bende farklı bi yolda cwm sürümü yükselttim hatta odin daha raha oluyor sana siteyi atayım ben

sitesi bu burda aşağıda anlatıyor xda sitesinden gerekli dosyayı bulabilirsin.
hocam 1. yöntemi mi uygılayım ?

alattinctn

alattinctn

Üye
hocam 1. yöntemi mi uygılayım ?
2.YÖNTEM(TERMİNAL EMÜLATÖRÜ UYGULAMASIYLA YÜKLEME):
UYARI:BU YÖNTEM ROOT YAPILMIŞ TELEFONLARDA GEÇERLİDİR ROOTSUZ TELEFONALRDA UYGULAMAYIN!!!
bu başlıklı olanı uygula
al buda dana bahsettiğim dosya

1

spazmol

spazmol

Üye
Beyler forsquare de Checkin yaparken sıkıntı yaşıyor musunuz

aJHier

aJHier

Üye
Bnde

scope_123

Üye
Cm11 son versiyonda check in yapamiyorum ayni sorun su an kullandigim cm10.1 beta 3 te de var. Sunucularimizda sorun var diyor.

spazmol

spazmol

Üye
Gps açsam bile konumu görmüyor anlayamadım bi türlü

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Sanirim sorun yasayan arkadaslar temiz kurulum yapmadigi icin problem yasiyorlar romu kurduktan sonra da wipe cache ve wipe dalvik cache yapmalarini oneririm bu islemin zarari yoktur aksine faydasi vardir

• Beğen
Tepkiler: hasaneness ve sir mordred
aJHier

aJHier

Üye
Link2Sd ile yada benzer bir uygulama ile Fused Location yüklü mü Bakın.
eger yüklü ise ve hala Sorun varsa. Gapps'ı tekrar flashlayın.

daha önce Cm10.1 de banada olmustu.
Gapps Flashlayınca Çözüldü.

spazmol

spazmol

Üye
Aksine temiz kurulum yaptığından adım gibi de eminim ama neyse bir daha kuracaz artık :D
Link2Sd ile yada benzer bir uygulama ile Fused Location yüklü mü Bakın.
eger yüklü ise ve hala Sorun varsa. Gapps'ı tekrar flashlayın.

daha önce Cm10.1 de banada olmustu.
Gapps Flashlayınca Çözüldü.
Hemen bakıyorumFused yüklü gappsi tekrar Flashladim ama aynı