Evols™ [26.06.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
:( ben derdimi anlatamadım galiba. Ben 1 yıldır nerdeyse evols yüklüyorum ve 4-5 kere flash attım aynı bu şekilde atıyordum. Başka herşey yükleniyor ki önceki sistemde yüklü olmayan yoktu. Şimdi sadece rompatcher da sorun yaşıyorum. Tekrar flash atcam yarın bakalım düzelecek mi

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949

muhammed4949

muhammed4949

Üye
:( ben derdimi anlatamadım galiba. Ben 1 yıldır nerdeyse evols yüklüyorum ve 4-5 kere flash attım aynı bu şekilde atıyordum. Başka herşey yükleniyor ki önceki sistemde yüklü olmayan yoktu. Şimdi sadece rompatcher da sorun yaşıyorum. Tekrar flash atcam yarın bakalım düzelecek mi
yazılım sıfırla ile flash at harder çek ne kadar hafıza kartı depo hafızası vs varsa biçimleendir yazılım sıfırla ile flash at olur :oke:

ılgınbursa

Üye
Hakan abi ben telefon dilini ıngilizce yapmak istiyorum ama ıngilizce yüklü değil onu nasıl eklerim?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hakan abi ben telefon dilini ıngilizce yapmak istiyorum ama ıngilizce yüklü değil onu nasıl eklerim?
Dillerde ingilizce dil mevcuttur. eski evols sürümü varsa sende olmayabilir. ekteki günceli indirip flaşla ve ingilizce dil ile kullanmaya başlayabilirsin...

ılgınbursa

Üye
Dillerde ingilizce dil mevcuttur. eski evols sürümü varsa sende olmayabilir. ekteki günceli indirip flaşla ve ingilizce dil ile kullanmaya başlayabilirsin...
yenisini yüklemek zor geldi yedek yapmak t9kelimelerini kaydetmek filan başka türlü yükleyemez miyiz?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hakan abi son bi şey soracağım flashta bu t9 kelimeleri gidiyor bunu yedekleme şansımız var mı flash sonrası uğraşmamak için 0 t9 kelimelerle
predich klasörünün yedeğini al sonra geri yükle. kesin olur demiyorum. çünkü denemedim...

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
KALDIRILANLAR

● ARAMA
● BİLGİ
● UDA TAMAMEN SİLİNDİ
● SENKRONİZE
● YARDIM
● ZİP MANAGER

bunları yeniden eklemek istersek nerden bulacağız? nokia 808 fp2 kullanıyorum

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
KALDIRILANLAR

● ARAMA
● BİLGİ
● UDA TAMAMEN SİLİNDİ
● SENKRONİZE
● YARDIM
● ZİP MANAGER
bunları yeniden eklemek istersek nerden bulacağız? nokia 808 fp2 kullanıyorum
ofw dosyalarından çekmen gerek

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nerde var bu dosyalar linki varmı?

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
videosu varmı bu programın bakarak yapmaya çalışacağım

yavuzmmc

Üye
hakan bey kamera tusuna basınca kamera acılmıyor bu özellik kaldırıldımı? birde nokıa artık hava durumu güncellemelerine destek vaermiyor widget bölümde sayamadım ama epey widgetı var bunun bana kabalaık yapıyor gibi geldi nasıl kaldırıız acaba tşkler saygılar...

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
videosu varmı bu programın bakarak yapmaya çalışacağım
yok malesef
hakan bey kamera tusuna basınca kamera acılmıyor bu özellik kaldırıldımı? birde nokıa artık hava durumu güncellemelerine destek vaermiyor widget bölümde sayamadım ama epey widgetı var bunun bana kabalaık yapıyor gibi geldi nasıl kaldırıız acaba tşkler saygılar...
Hayır kamera tuşu çalışıyor. yükleme talimatlarını yapman gerek... hava durumu widgetini kaldırmanız için nokia cooker ile rofs2 ve coreden dosyalarını silmeniz gerekmektedir. başka türlü kaldırılması imkansızdır...

yavuzmmc

Üye
yok malesef
Hayır kamera tuşu çalışıyor. yükleme talimatlarını yapman gerek... hava durumu widgetini kaldırmanız için nokia cooker ile rofs2 ve coreden dosyalarını silmeniz gerekmektedir. başka türlü kaldırılması imkansızdır...
kamera tusu tabiki çalışıyor bekleme modunda kamera tusuna basınca kamaera acılmıyor benderesetledim düzeldi :/

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

yavuzmmc

Üye
evet harfi harfine aynını yaptım bi sorun yok teşşekkür ederim eline sağlık

hallil60

hallil60

Üye
usta 700kullanıyorum şuan usb girişi bozuk daha önce evols vardı güzeldi.. Usb olmadığndan yükleyemiyorum nasıl halletcez bunu varmı bi yolu.

Üst Alt