Öneri Vodofone İnternet Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Vodofone İnternet Paketi
Arkadaşlar vodofone'un en ucuz internet paketi hangisi?

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Ne kadarlık istiyorsun?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
1gb 15tl

suleymaneser

suleymaneser

Üye
6 TL ye haftalık 50mb var 1 günlük 30 mb var ama kisa sureli az mbli ve pahali oluyor. En iyisi cok mb li yada gbli almak aylik

bahaddin53

bahaddin53

Üye
1GB 15 tl var en uygun.Ama şöyle bi tarifede var 5tl fazla vererek 1gb + her yöne 1000sms + vodafone içi 1000dk var.

suleymaneser

suleymaneser

Üye
*123# yapınca bir tarife gelmişti kaldıkça artanlardan :)
6 ay sonunda devamlı 650 dk heryone 2000dk vodafone 2000 yada 3000 heryone sms veriyodu 30 liraya :) Daha yeni cikti bu tarifeben kendim cep kazan kullanıyorum tek seferde 20 tlye vodafone 1000 dk geliyor. 25 tlye 500mb 35 tlye hryone dk felan

death8080

Üye
hattın vodafone yada turkcell ise handler uygulama yükle opera ucweb facebook gmaps bedava netin keyfini çıkart üstelik net paketlerinden de çok hızlı

phasan

phasan

Üye
aylık 1 gb 16 tl burdan bak ayrıntısına

blacktalon

blacktalon

Üye
dunyanin en pahali neti bizde heralde, herseyde oldugu gibi mblik paketler kimseye yetmez en az 20-25tl cikar aylik internet icin

phasan

phasan

Üye
Akıllı telefon varkan bu zamanlarda kımseye 1 gb altında yetmez ha o da az gırersen 1 gb anca yeter

phasan

phasan

Üye
Ben pttcell 14 lük tarıfe kullanıyorum daha guzel aylık 15 tl gelıyor

death8080

Üye
cebte.waplux.com/main.php?f=2441213 buyur kardeş bu linkte handler siteler var uygun olanı indir sisx olanı indir daha hızlı 34 MB lık dosyayı 6dk da indirdi 3G en kral netten daha hızlı muhtemelen engellenirim [email protected] benim bedawa net isteyen yazsın enkısa zamanda dönmeye cebte.waplux.com/main.php?f=2441213 buyur kardeş bu linkte handler siteler var uygun olanı indir sisx olanı indir daha hızlı 34 MB lık dosyayı 6dk da indirdi 3G en kral netten daha hızlı muhtemelen engellenirim [email protected] benim bedawa net isteyen yazsın enkısa zamanda dönmeye cebte.waplux.com/main.php?f=2441213 buyur kardeş bu linkte handler siteler var uygun olanı indir sisx olanı indir daha hızlı 34 MB lık dosyayı 6dk da indirdi 3G en kral netten daha hızlı muhtemelen engellenirim [email protected] benim bedawa net isteyen yazsın enkısa zamanda dönmeye cebte.waplux.com/main.php?f=2441213 buyur kardeş bu linkte handler siteler var uygun olanı indir sisx olanı indir daha hızlı 34 MB lık dosyayı 6dk da indirdi 3G en kral netten daha hızlı muhtemelen engellenirim [email protected] benim bedawa net isteyen yazsın enkısa zamanda dönmeye çalısırımverdiğim adreste bedawa net bedava face ne ararsan silinmeden adresi alın gereken ayarlar adreste anlatılıyor

Üst Alt