İstek Mobilde Sorun Yaşayanlar, Sorunlar Ve Istekler

Sponsorlu Bağlantılar

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Opera ve Web tarayıcılarına mahkum plan Symbiancılar için aplikasyon yapma ihtimaliniz nedir?

yunus4554

yunus4554

Üye
ozan admin lutfen bu yeni mesajlar yazisini bildirim mesajlarin oraya getir zorlaniyoruz ordan o koseye bas sonra onca yazilar arasinda yeni mesajlara bas olmuyo

Eaglebunker

Eaglebunker

Üye
benzer konular çıkıyor du konu açarken ve açtıktan sonra bi ara vardı şimdi yok tekrar aktif olacak mı?

Şu an zaten var onlar? Çıkmıyor mu? Bu mobile için mi yoksa?

ozan admin lutfen bu yeni mesajlar yazisini bildirim mesajlarin oraya getir zorlaniyoruz ordan o koseye bas sonra onca yazilar arasinda yeni mesajlara bas olmuyo

Ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadım ben.

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Opera mini script yüklemediği için benzer konuları getirmemesi normal, diğer tarayıcılarda da scriptler vs engelli veya yüklenmiyorsa onlarda da normal ...

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
yunus4554

yunus4554

Üye
yeni mesajlar kismini mesaj bolumunun oraya alsaniz diyorum

asigsasi

asigsasi

Üye
Opera mini script yüklemediği için benzer konuları getirmemesi normal, diğer tarayıcılarda da scriptler vs engelli veya yüklenmiyorsa onlarda da normal ...
daha önce mobile light da bu özellik vardı demek ki o zaman anormal miş :islik

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Mobil sürüme geçiş yapılamıyor.

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
evet aynı sorun

mehmettech

mehmettech

Üye
Mobile geçemiyorum.Bende aşırı yavaş oluyor.

Ayrıca neden mesajım silindiki ?

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Sorun sadece opera minide galiba.
Diğer tarayıcılardan geçiş yapabiliyorum.

mehmettech

mehmettech

Üye
Lütfen düzeltilebilirmi

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Opera Mini den giren tüm üyelere, Opera Mini ultra ultra light tema ayarlanmıştır, isteyenler diğer sürümlere en alttaki linklerden geçebilir ! Standart giriş bu sekilde.

Diğer akıllı cihazlarda ise, mobil temamıza yine giriyor akıllı cihazlar otomatik olarak, yine isteyen desktop ve opera mini görünüme geçebilir.

Opera Mini sürümünün baslıca özellikleri (Opera Mini nin aynı zamanda yapmaya çalıştığı özellikler)
-Resim, fotoğraf, icon vs. hiçbirşey yok
-Script yok
-Tamamen text tabanlı ve yeni web standartları bulunmayan

Hız sorununun Opera Mini den giren arkadaslar için de geç de olsa sonunda halledecegimiz biliyordunuz, sabrettiniz. Kökten hallettigimizi düşünüyorum.

mehmettech

mehmettech

Üye
Hm
Opera sürümünden çıkmak istiyorum.Mobil sürümü seçiyorum ama dünkü gibi bi türlü geçemiyorum.Ve kendi kafasina göre temam değişiyor

Üst Alt