SYGiC NAVIGATION 14 TR Tam Paket - 2014.03 Türkiye Haritası Dahil - DENENMİŞTİR!

Sponsorlu Bağlantılar

soneremir

Üye
ayrları hakkında açıklayıcı bilgi verebilecek var mı eve uzak yoldan götürüyor.en kısa en ekonomik kısımları karıştırdım ama olmadı

Son düzenleme:

skorpion78

Üye
TESEKKURLER

de_git

Üye
arkadaslar internette baska bir sayfadan sygic 13.4.2 yi yukledim sorunsuz calısıoyr ama daha once de yuklemistim sanki o versiyon değil bu ve ilçemdeki poilerin cogunu gostermiyor. bir de hud eklentisi yok. ekstradan POI ekleme sansımız var mı bir de Hud secenegi ekleme sansımız? yoksa bastan asagı yeni bir versiyon sürüm mü indirip kurmalıyım?

Tacettinn

Tacettinn

Üye
Hocam şimdi bu beta mı final mi ?

TUFANER

Üye
yükleyen arkadaşın eline sağlık ancak program bir halta yaramaz navitel 10 numara giderken haritada sizin istikameti gösteriyor bu dönüşlerde çok geç kaliyor

oylum61

Üye
Valla çok teşekkürler çalışan bir yeni sürüm sygic bulmak çok iyi bence en iyi navigasyon programı bu... Samsung S4 de sıkıntısız çalışmaktadır..

mobilecom

mobilecom

Üye
Teşekkürler

ata5252

Üye
root gerektirmiyor mu

lemaynak

lemaynak

Üye
tşk bende çalıştı

hasoli66

hasoli66

Üye
Merhaba abiciğim program için çok teşekkür ederiz eline sağlık fakat bu hız kemaraları,radar ve ışıklarda görsel veya sesli uyarı vermiyor benmi bir hata yaptım aceba yardımcı olursanız sevinirim...

lemaynak

lemaynak

Üye
normalde ayarlar kısmında açık olarak görünüyor radar uyarısı... ama bu radar dediği sabit mobesaların yerini gösterir tabii ne kadar doğrulukta bilemem. uyarı sesi bib şeklinde istersen sesini değiştir anlarsın o zaman uyarı ikazını... oda olmadı aşağıdaki linkte arkadaşımızın biri paylaşmış ordaki radar dosyayı tekrar yükle...

Sygic 14.0.1 + Sygic14.0.2 yenilendi + test Maps,lar ta 2014.03 Türkiye maps - MaxiCep

aks45

Üye
Tesekkur

afsindalgic

Üye
emeğinize sağlık. peki başka ülkelerin haritalarını indirmek istersek ne yapmamız gerekir? bu paylaşımda sadece Türkiye mevcut.

serdar1016

serdar1016

Üye
sony xperia z1 kurdum ilk önce dosyaları hafıza kartına attım sygici çalıştırdım hafıza kartına erişilemiyor hatası verdi daha sonra dahili depolamanın içine kopyaladım dosyaları gayet güzel çalışıyor fakat internet açık olmadan bağlantı kurmuyor dikkatimi çeken nokta o oldu onun hariçinde güzel ve kullanışlı tavsiye ederim eline sağlık arkadaşım teşekkürler.

lemaynak

lemaynak

Üye
Demekki her modelde fark li reaksiyonlar veriyi... S3 bende internet siz kullanıyom

adaber01

Üye
selam rar şifresi nedir yazarsanız sevinirim

guide08

guide08

Üye
    Konu Sahibi
Neden bazıları rar şifresi soruyor; rar şifresi yazmıyor mu yaw?

corus54

corus54

Üye
şifre için ugraşmiş insanlar ama güzel bir uygulama

de_git

Üye
10 numara bir ugulama. sadece kurulum biraz ugrastırıyor bazen.

• Beğen
Tepkiler: dayco

superfresh

Üye
Güncel speedcam dosyasını bulabilir miyiz?

Üst Alt