room attıktan sonra imei tamamen gitti

Sponsorlu Bağlantılar

cefirsin

Üye
    Konu Sahibi
room attıktan sonra imei tamamen gitti
replika s3 telefonum 4.0.9 dan 4.1.1 yaptım room attıktan sonra doğal olarak imei gitti.tekrar imei girmek için engineerMode -gprs bölümüne girdim açılan yerde hiçbir imei numarası görülmüyor.normalde telefonun orjinal numarası olması lazımdı ama sim1 ve sim2 tamammen boştu.Kullanacağım imei numarasını sim 2 bölümüne yazıyorum Write IMEI basıyorum ve bana ''fail to write ımeı due to radio unavailanle or something else''' uyarısı veriyor ve imei kabul etmiyor.Konu hakkında bilgi olan arkadaşların yardımını rica ederim

• Beğen
Tepkiler: emirhan25fke

ruff3ls

Üye
room atmasaydın keşke.. kaldırmayı dene ?

EFECEL

EFECEL

Üye
4.0.9 diye bir android sürümü yoktur yüksek ihtimalle orjinal s3 için olan Rom yüklemeye çalıştın teknik servis daha mantıklı olabilir.

cefirsin

Üye
    Konu Sahibi
yanlış yazdım 4.1.9 yazıyordu telefon bilgilerinde fakat böyle bir sürüm yoktu bende orjinal olan sürümü yükledim sonuç bu oldu

SARSILMAZ58

Üye
Yildz kare 0688 kare yazin ordan gelen yere yeni bir imei yazin sonra kaydedin belki olur...

cece257

Üye
dostum sim 1 bolumune yaz imei numarani write de ok de hicbirsey yapmadan telefonu kapatip tekrar ac

ImmorTaLAndroid

ImmorTaLAndroid

Üye
Dosyayı yedeklemedin mi

55orhn55

Üye
dostum bende çin es 3 var ona yazılım atabılırmıyım yardım edın

-efşan

-efşan

Üye
Orijinal fw'den efs klasörünü çekip şu anki yazılımına uyarlamalısın.

crosscu

Üye
Pm at yardimci olurum

emirhan25fke

Üye
beyler aynı sıkıntı bendede var lutfen bi el attın bennim telefonnum note 4 aynı hata lutfen

Üst Alt