Ezan Vakti Pro

Sponsorlu Bağlantılar

adrenalinxp

Üye
    Konu Sahibi
Ezan Vakti Pro
Açıklama
Program sahibinin bu uyarısı nedeniyle içerik tamamen silindi

Bahse konu program firmamızca yaklaşık 3 senede üretilmiş olup tek gelir kaynağıda reklamlarıdır.Ezan Vakti Pro programının üretici firması olarak hakkınızda 5846 sayılı kanun gereğince yasal işlem başlatacağımız hususunu bilgilerinize rica ederiz.

Mobilexsoft

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mhmtkrtp, memoli6767, Empatı72 ve 4 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: adrenalinxp
uqurykn

uqurykn

Üye
Reklam var mi

omerfaruk8181

Kardeş Sadece Apk'yı paylaşabilir misin?

Rocco xD

Üye
İndirmede sknti cekiyorum yardimci olur musunuz

mevlüt1355

Üye
teşekkür

necati45

Üye
apk dosyasını paylaşır mısın kardeşim direkt google playa bağlanıyor

adrenalinxp

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kusura bakmayın iş yoğunluğundan bakamamıştım cep telefonundan apk dosyalarını paylaşmaya çalıştım zor oldu ama inşallah olmuştur

H.SAHİN

H.SAHİN

Üye
Allah razı olsun. Teşekkürler.

adrenalinxp

Üye
    Konu Sahibi
Amin cümlemizden ^_^

KittyCold

KittyCold

Üye
Şu konuya net bir cevap verilirse iyi olur. BU APK REKLAMSIZ OLAN PRO+ versiyonu mu? Yani google play deki 10 TL lik ücretli programın apk sı mı?

Bahsettiğim versiyon değilmiş. Yani normal google play den ücretsiz indirilebilen versiyon.

adrenalinxp

Üye
    Konu Sahibi
Konuda ekli olarak reklamsız full sürüm apk dosyası diye yazan pro+ ücretli olan sürümü onu indirip kullanabilirsiniz ancak ücretli olan sürümün kuran-ı kerim ses ve görüntü dosyalarını kendiniz indirmeniz gerekmekte

Son düzenleme:

adrenalinxp

Üye
    Konu Sahibi
Şu konuya net bir cevap verilirse iyi olur. BU APK REKLAMSIZ OLAN PRO+ versiyonu mu? Yani google play deki 10 TL lik ücretli programın apk sı mı?

Bahsettiğim versiyon değilmiş. Yani normal google play den ücretsiz indirilebilen versiyon.

Konuda ekli olarak reklamsız full sürüm apk dosyası diye yazan pro+ ücretli olan sürümü onu indirip kullanabilirsiniz ancak ücretli olan sürümün kuran-ı kerim ses ve görüntü dosyalarını kendiniz indirmeniz gerekmekte

yasindeniz

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tacettinn

Tacettinn

Üye
Kıbleyi ters gösteriyor . Sorun telefonda galiba :(

xiremx

Üye
Konuda ekli olarak reklamsız fu ll sürüm apk dosyası diye yazan pro+ ücretli olan sürümü onu indirip kullanabilirsiniz ancak ücretli olan sürümün kuran-ı kerim ses ve görüntü dosyalarını kendiniz indirmeniz gerekmekte
kendimiz nerden indireceğiz bu ses dosyalarını* bi türlü bulamadım.

adrenalinxp

Üye
    Konu Sahibi
kendimiz nerden indireceğiz bu ses dosyalarını* bi türlü bulamadım.

İnternete bağlıyken programı açın kütüpheneye girin oradan kuran-ı kerimi seçin açılınca otomatik olarak ses dosyaları indirilsin mi diye sorar tümünü indiri seçip indirebilirsiniz ayrıca programda dahası kısmında bulunan ayarların en altına gelerek hafızayı sd kart olarak seçmeniz yararınıza olacaktır tabi sd kart kullanıyorsanız

corus54

corus54

Üye
Eline sağlık süper

• Beğen

xiremx

Üye
Ben reklamsız olan Pro yu kurdum. Kuran ı Kerim i devamlı okumuyor. Âyet é tıklayınca sadece orayı Okuyo. Bi yerde yanlış yapıyorum ama nerde bilemedim. Acaba bu reklamsız olan sadece iphone ler için olabilir mi?

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
Teşekkürler eline sağlık.

Son düzenleme:

Üst Alt