Dual shock 3 - sixaxis 'i pc de kullanma!!!! Bluetooh veya usb

Sponsorlu Bağlantılar

burhandogu06

Üye
arkadaşlar wait for controller(s) to be connected diyor hepsini teker teker yapıyorum yine aynı sorun.. işletim sistemim windows 7 32 bit ...

fevzionur39

Üye
ben bunu denedim ilk basta oldu fakat bilgisayarı acıp kapadığımda programı acıyorum ekran bembeyaz oluyor lütfen yardım

11aass55

Üye
Arkadaşlar ben 1 tane bt var konsolu takıyorum bt okuyor fakat bt ile bağlanamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

serkanaksu

Üye
Kardeşim Yaw Ben Yapamadmda Sen Bana bi Yardım etsene Uygun olduğun bir gün söyle teamwieverden halledelim pcye bağlanma programından Yani uygunsa eğer

bloodrap

bloodrap

Üye
Arkadaşlar merhaba,

dediğiniz gibi tüm herşeyi yaptım gamepad'i de gördü fifa13e girdim ama joystickler çalışmıyor sadece yön tuşları ile hareket ettirebiliyorum.Sebebi nedir?

mellah

Üye
Kolu aldim programi calistirdim ama kolu gormuyo acil çözm lazim

black_net

black_net

Üye
Iyi günler konu benm gerçekten çok önemli ben ps3 dual shock 3 ü sipariş vererek aldım internetten üç gün oldu. Harici Wireless adaptörünün olmadığını kutuyu açınca öğrendim usb ile bilgisayara bağlayabildim.Ancak tek sorun şu ki bluetooth aygıtıyla eşleştiremedim. Benim bilgisayarım sony vaıo vpc f13soe bu cihazın bluetooth aygıtıyla eşleltiremedim son olarak tek çarem harici bir bluetooth aygıtı almak olacak marka model bilen varsa nereden temin edeblirim. Acil şimdiden teşekkürlerArkadaşlar lütfen acil yardımbuldum arkadaşlar .... logilink bt0015 usb bluetooth aygıtı ile kablosuz olarak bağladım ürünü hepsiburada dan aldım .paylaşmak istedim çünkü yaklaşık iki aydır arıyordum uyumlu bir usb bluetooth aygıtını sonunda buldum .faydalı olabilir düşüncesiyle ...sony dual shock3 sıxaxıs kolunu bağladım bluetooth ile bilgisayaraLOGİLİNK BT 0015 V4.0 DONGLE

palpolisi

palpolisi

Üye
Arkadaşlar monster marka laptop un Bluetooth u ile bağlayamadım bunun çaresi yokmu illa harici Bluetooth mu almak gerekiyor

Üst Alt