LG NEXUS 4 SARJ SORUNU

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
proter93

proter93

Üye
    Konu Sahibi
LG NEXUS 4 SARJ SORUNU
Öncelikle Selamın Aleyküm Arkadaşlar sizlere bi sorum olcak yardımcı olursanız sevinirim 5 gün önce teknosa mağazasından LG NEXUS4 Marka telefon aldım telefondan gayet memnunum tek bi sorunum var telefonun sarjı 100%100 oluyor çıkarıyorum sabak baktıgım'da ise yüzde 95-90 lara düşüyor wifi,3g,mobil veri ,senkronize,ekran parlaklığı en kısık otomatikde yani fakat gene gidiyor ve telle 3dk veya 5 dk kurcalıgımda oyun oynamasam dahi yüzde 3 yüzde 4 gidiyor teknosa mağazasına gittim ve ordaki çalışanda'da aynı ürün varmış neden böyle oluyor dediğimde ise şu cevabı aldım:
ler'in alışım süresi var kullandıkca batarya düzelir diyor.Sizce doğrumu bi yardım edin arkadaşlar şimdiden herkeze teşekkürler.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Öncelikle bu sorun tüm android telefonlarda bulunmaktadır, arkada açık olan uygulamalar şarjı sürekli kullanır, bu durum custom romlarla çözülebiliyor, özel tweak ve script yükledikleri için.

proter93

proter93

Üye
    Konu Sahibi
teli fabrika ayarına çektim herşey silindi gene aynı akşam%99 olan şarj sabah yüzde 81 e inmiş bugün garantiye vereceğimkonuya çoktandır bakmıyordum sorun önceden halledildi konu konu kilit pls

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt