zaManSız geLdiN biRaz , beNde taM ağLıyoRdum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aksi

Aksi

Üye
    Konu Sahibi
zaManSız geLdiN biRaz , beNde taM ağLıyoRdum

Sen gittiğinde bi çok şeyde senle gitti;MutluluğumGülüşlerimSevişlerimSana olan aitliğim ve hayatımı hayat yapan bi çok şey...!Kimin olursan olKimle olursan ol yüreğimi bikere teslim ettim sanaSen benimle olsanda olmasanda...!O yaşanıcak güzel günleri birlikte görmek varken...Ayrı yüreğin benden ayrı mutlulukların tadına bakmış.!Günlük afiyetlerin geçici kalıcılığına kurban ettin bizi...Bense elimde senin için görmezlikten geldiğim bi hayatve o hayatın bana getirilerini sensiz kabul etmediğimboşa harcadığımharcandığım yanlızlığımla yol aldım ;'Yeni bi Bana'.!

Seveceğini bilseydim
Yalvarır sana 'Ne olur dön !' derdim
Döneceğini bilseydim
Yoluna milyonlarca gül sererdim..

Yüreğini yeniden yüreğime katıcağını bilseydim;Yine Deli'n olurdum!Senin olurdum...Sonsuz olurduk...Ama sen yakıştıramadın seven kalbimi kalbineTersledin hiç düşünmeden!Onca zaman geçti;Eğer aklın başına gelseydi;Kimseyi dinlemezHer acıya göğüs gerer yine elini tutabilirdim!Hatta senin için meydan okuyabilirdim eşe dostaSilebilirdim herşeyi..Herkesi..!Ama onca zaman gelmedin..!Nerdeydi yüreğin ?!

Zamansız geldin biraz
Bende tam ağlıyordum.
Elimde bavulum
Burdan çekip gidiyordum.
Yanımda bana aldığın;
Ufak oyuncağım...
Sorma...!'Neden diye ?'
Sen Anlamazsın
Son aşkım olacaksın..!

Yaralarımla başa çıkmayı öğreniyorkenGiderken götürdüklerini yerine zamanla koyupeksiklerimi kapatıyorken...Zamanın ve iyileşen yaraların ardından çıka geldin..!İyileşen sensizlik değildiHayattı belkide...!Şimdi ne bu gelişin nedeni ?Alışkanlık ?Yine farklı bi tat heyecanı ?Pişmanlık ?Hangisi...Hangi yalan mazaret!!!Sen hergün bi başka tende yanarkenBen sensizlikte kavruldum...Onun için sormaya hakkın yoksormasorma ' Neden ? ' diye...Sadece izle gidişimihatırlarsın belki birgün bende öylece kalakalmıştım ardında..!O oyuncak yeter banaözlemime...Kirletmicem onu senin gibi!Koyuldum yola bavulumla dedim ya ;Bana yeni bi ben bulmaya...!

Canımdan kopuyorsun
Geceler uzadıkça gündüzü yokettim.
Sana anlatamasamda ;
Gururumu hapsettim....

Şimdi arkamı dönmeden gidiyorum ama..Senin ordagözü yaşlarlayıllar önce aynı benim durumumda olduğunu bilmekHepsinin sorumlusu sen olduğun halde üzüldüğünü bilmek...Ah sevgilim canımdan sen kopuyorBiz kopuyor sanki!Sana söyleyemediklerimlesustuklarımlaBoşa konuştuklarımlaAşkımla tanıdık olmadığım bi yola koyuldum...Bu yolun çıkmazlarına da razıyım bensana çıkmadıktan sonra...!Tek bildiğimTek aradığım yeni bi ben...Sensiz bi ben...!Eskisi gibi..Senden öncesi gibi...!!!
Zamansız geldin biraz Bende tam ağlıyordum....!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt