yüzüm gözüm şişene kadar ağlamak istiyorum

Konu, 'Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları' kısmında iyavuzoz tarafından paylaşıldı. Okunma: 2284 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yüzüm gözüm şişene kadar ağlamak istiyorum

şimdi bunu gugıla yazanlar bu konuyu açınca ne düşünür?

Yazan: iyavuzoz
  2. Eşeginkini mi?

3. bence direk kediye kitlenirler :|

4. ne coh tahtiniz eseginkine?

5. Yüzüm gözüm şiş sabah yüzüm gözüm şiş eve gidesim yok eve gidesim... :naughty:

6. baya baya herkes flört dinliyor vay anasını :pro2:

7. şarkıda dubstep yeride var he iyimiş :naughty:

yüzüm gözüm şişene kadar ağlamak istiyorum konusuna benzer içerikler

1. Ağlamak ( 29 Haziran 2006 | Konu Dışı )

Ağlamak, insanlar için büyük bir nimettir. Çünkü ağlamak, ruhun kendisini rahatlatmasını ve insanın üzerindeki yükü atmasını sağlar. İnsan, keder ve mutluluğun doruk noktalarına ulaşınca gözlerinden yaşlar damlar. En vefalı bir dost gibi,...
  2. Ağlamak İçin Gözden Yaş mı Akmalı? ( 12 Ağustos 2008 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

Ağlamak için gözden yaş mı akmalı? Dudaklar gülerken, insan ağlayamaz mı? Sevmek için güzele mi bakmalı? Çirkin bir tende güzel bir ruh, kalbi bağlayamaz mı? Hasret; özlenenden uzak mı kalmaktır? Özlenen yakındayken hicran duyulamaz mı?...
  3. ağlamak istiyorum ya ( 21 Haziran 2012 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

cidden şimdi moralim cok bozuldu ya enistem aradı teyzeme telefon almıs hemde benim en cok ıstedıgım tel hatta 5 dk once mertlle sakalastık bu konu hakkında gıtmıs samsung galaxy s3 almıs yaaa sımdı balkona cıktım kendımı zor tutuyom atlamamak...
  4. Ağlamak istiyorum ( 2 Eylül 2012 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

ama ağlayamiyorum :( nasil gözünüzden su fiskirtiyonuz? :zong:
  5. Ağlamak istiyorum ( 25 Eylül 2012 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

iPhone 5 ve Galaxy S3'e işkence testi! - CHIP Online Video bu tür videoları izlediğimde içim gidiyo :ağlarım:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 1:28:44