Yurtdışından Gelen Iphone a Pasaport Kaydı Hakkında

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında gangan tarafından paylaşıldı. Okunma: 4920 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yurtdışından Gelen Iphone a Pasaport Kaydı Hakkında

mrb arkadaslar yurtdısı simfree iphone 4 almayı düsünüyorum (ingiltereden). kafamı kurcalayan telefonu pasaporta kayıt işlemi.

bu işlem tam olarak nasıl oluyor ? bir tanıdıgımla görüstüm bu işlerden anlamıyor fakat suç falan dedi. bu süreci detaylı anlatabilrseniz sevinirim

Yazan: gangan
  2. kardeş ne suçu....yurtdışından giriş yapan bir tanıdığının pasaportuna bir ay içinde kayıt ettir yeter..benim telde aynı..kayıt ettirdim kullanıyom....

Yurtdışından Gelen Iphone a Pasaport Kaydı Hakkında konusuna benzer içerikler

1. Yurtdışı telefonlarınıza pasaport kaydı yapılır ( 22 Ekim 2011 | Diğer İlanlar )

YURTDIŞINDAN GELEN KAYITSIZ TELEFONLARINIZI KAYIT ALTINA ALINIR GÜNLÜK 5 İLE 8 ADET ARASINDA DEĞİŞİYOR KAYITLARIMIZ REFERANS NİCK: (imuratk)'İMDİR arama motoruna direk basmanız yeterli FİYAT:100 TL ÖNCELİKLE BİLMENİZ GEREKENLER...
  2. Yurtdışı telefonlarınıza pasaport kaydı yapılır.. ( 24 Kasım 2011 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

YURTDIŞINDAN GELEN KAYITSIZTELEFONLARINIZIKAYIT ALTINA ALINIR 5 ADET PASAPORT HAKKI VAR.. REFERANS:İMURATK FARKIYLA DURMAK YOK KAYIT'A DEVAM FİYAT:100 TL ÖNCELİKLE BİLMENİZ GEREKENLER *DAHA ÖNCE KAYIT ALTINA ALINMIŞ VE MALUM SEBEBLERDEN...
  3. yurtdışı telefon pasaport kaydı hakkında ( 6 Aralık 2011 | Cep Telefonları Genel )

arkadaşlar iyi geceler benim aklıma takılan bir soru var aydınlatırsanız sevinirim yurtdışından iki senede bir telefon getirme hakkının oldugunu biliyorum bundan 7 ay önce ilkini getirtip kaydettirdik bi sorun yok kullanıyorum şimdi bir ay önce...
  4. Iphone pasaport kaydı ( 3 Eylül 2013 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Merhabalar arkadaşlar. Bildiğiniz üzere yurtdışından getirilen telefonların kaydında sıkıntı yaşanabiliyor, ben de birkaç tane getirmeyi düşünüyorum. Ve sizlere bir sorum var. Ben getireceğim telefonları aile fertlerimin pasaportlarına kaydetmeyi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 9:49:22