Yurtdışından gelen 5800 açma

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında tisss tarafından paylaşıldı. Okunma: 2597 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yurtdışından gelen 5800 açma

Merhaba arkadaşlar elimde 5800 xm var, yurtdışından geldi. İmei yi avea bayiine kayıt ettirdik, imei sorgulamada kayıtlı görünüyor.

IMEI : 35*****************2
    Durumu : IMEI numarası kayıtlı
    Kaynak : Yolcu beraberi kaydedilen cihaz
    Üretici : Üretici: Nokia Corporation Pazar Adı: 5800d-1

Yalnız sim kartı taktığımda sim card not valid diyor ve telefon hiç bi işlem yapmıyor. Sorun nedir sizce?

Yazan: tisss
  2. kardeş onun sim lock unu kırdıracaksın

Yurtdışından gelen 5800 açma konusuna benzer içerikler

1. Yurtdışından gelen iphone 4 ?? ( 25 Temmuz 2010 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Arkadaşlar iphone sorular ve cevaplar bölümüne sormadım sorumu çünkü zaten çok fazla soru bekliyor yanıt alamamaktan korktum. Ben İngiltere'den Iphone 4 alsam Türkiye'de çalışır mı? Çalışmaz diye duyumlar aldım da zamanım da kısıtlı bu konuda...
  2. Yurtdışından gelen telefonda kayıt sorunu... ( 2 Eylül 2010 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Turkcelle gittim pasaporttan fotokopi çekti bişey imzalattı başka turkcell noma bi numara gönderdi ona söylememi istedi söyledim. tamam açılır dedi. 2 tane mesaj geldi türkiyeden aldığım turkcele telime. 1- telekomamı ne göndermiş onu söyledi 2-...
  3. Yurtdışından gelen 5800 xpress btk tarafından kitlendi! ( 22 Mart 2011 | Cep Telefonları Genel )

arkadasşlar kayıt yaptırdım pasaporta işlendi ancak 3 ay sonra kilitlrndi bunu nasıl açtırabilirim selamlar
  4. Yurtdışından Gelen Telefonlar Hakkında Bilgi ? ( 2 Eylül 2011 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar yurtdışından gelen ve kayıtlı telefonlar görüyorum ama ileride sorun yaratır diye korkuyorum ve almıyorum. :dry: 1 ay önce 200tl ye samsung chat 335 almıştım. garanti belgesi ve orjinal kulaklık ve şarjı yoktu. telefoncu kaçak...
  5. Yurtdışından gelen telefonlar ( 27 Temmuz 2013 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar ben yurtdışından Galaxy s4,HTC ONE veya İphone 5 getirtiyorum ama bi sorum var. Androide imei atma olayı kolay galaxy nexusu 1 yıldan daha fazla bir süredir imei ile kullanıyorum. Peki bu terminalden imei kurma işlemi htc one ve galaxy...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 16:16:37