Yurtdışından gelen 5800 açma

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında tisss tarafından paylaşıldı. Okunma: 2579 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yurtdışından gelen 5800 açma

Merhaba arkadaşlar elimde 5800 xm var, yurtdışından geldi. İmei yi avea bayiine kayıt ettirdik, imei sorgulamada kayıtlı görünüyor.

IMEI : 35*****************2
    Durumu : IMEI numarası kayıtlı
    Kaynak : Yolcu beraberi kaydedilen cihaz
    Üretici : Üretici: Nokia Corporation Pazar Adı: 5800d-1

Yalnız sim kartı taktığımda sim card not valid diyor ve telefon hiç bi işlem yapmıyor. Sorun nedir sizce?

Yazan: tisss
  2. kardeş onun sim lock unu kırdıracaksın

Yurtdışından gelen 5800 açma konusuna benzer içerikler

1. Yurtdışından gelen iphone 4 ??

Arkadaşlar iphone sorular ve cevaplar bölümüne sormadım sorumu çünkü zaten çok fazla soru bekliyor yanıt alamamaktan korktum. Ben İngiltere'den Iphone 4 alsam Türkiye'de çalışır mı? Çalışmaz diye duyumlar aldım da zamanım da kısıtlı bu konuda...
  2. Yurtdışından gelen telefonda kayıt sorunu...

Turkcelle gittim pasaporttan fotokopi çekti bişey imzalattı başka turkcell noma bi numara gönderdi ona söylememi istedi söyledim. tamam açılır dedi. 2 tane mesaj geldi türkiyeden aldığım turkcele telime. 1- telekomamı ne göndermiş onu söyledi 2-...
  3. Yurtdışından gelen 5800 xpress btk tarafından kitlendi!

arkadasşlar kayıt yaptırdım pasaporta işlendi ancak 3 ay sonra kilitlrndi bunu nasıl açtırabilirim selamlar
  4. Yurtdışından Gelen Telefonlar Hakkında Bilgi ?

Arkadaşlar yurtdışından gelen ve kayıtlı telefonlar görüyorum ama ileride sorun yaratır diye korkuyorum ve almıyorum. :dry: 1 ay önce 200tl ye samsung chat 335 almıştım. garanti belgesi ve orjinal kulaklık ve şarjı yoktu. telefoncu kaçak...
  5. Yurtdışından gelen telefonlar

Arkadaşlar ben yurtdışından Galaxy s4,HTC ONE veya İphone 5 getirtiyorum ama bi sorum var. Androide imei atma olayı kolay galaxy nexusu 1 yıldan daha fazla bir süredir imei ile kullanıyorum. Peki bu terminalden imei kurma işlemi htc one ve galaxy...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 18:01:32