Yurtdışı SMS

Konu, 'Vodafone Genel Bilgiler / Haberler' kısmında Mayk29 tarafından paylaşıldı. Okunma: 19635 | Cevaplanma: 22

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Yurtdışı SMS

  msj kampanyası hıcbır hatta mevcut degıl 3sms ücreti. Konusmak vodafonda dıger ulkelerdekı vodafonlularla dakıkası 1kontore konusabılıyorsunuz. Öyle bir güzellık var tek dünya secenegınde falan. Insa sms kampanyası falanda cıkarırlar hadı hayırlısı  Yazan: ozelayyildiz
 2. Vodafone'un Dünyaya Mesaj paketiyle mesajlarınız dünyaya açılsın!


  Dünyaya mesajınız varsa, Dünyaya Mesaj paketiniz var

  Vodafone Dünyaya Mesaj paketiyle ayda sadece 9 TL'ye, yurtdışındaki sevdiklerinizle özgürce mesajlaşın diye 100 kısa mesaj cebinizde!

  Vodafone abonesiyseniz, mevcut abonelik paketinizi değiştirmeden "Dünyaya Mesaj" seçeneğini ekleyerek, bu seçeneğin avantajlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.
  Paket Ücret
  Yurtdışına 100 SMS 9 TL

  Kullanım ;

  DUNYA yazıp 7999'a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

  Açıklamalar;

  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Aylık paket bedeli 9 TLdir. Bu bedel pakete katılım mesajını takiben faturasız aboneler için yeterli TL bakiyesi olması durumunda anında düşer. Faturalı aboneliklerde paket ücreti faturaya ilk ay haricinde tam yansıtılır.
  • Faturalı abonelikler için ilk ay, aylık paket ücreti ve SMS adedi; paketi satın alma tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir.
  • Yurtdışına SMS gönderim adedi 100 SMS tir. 100 SMS üzerinde yurtdışına doğru SMS kullanan aboneler, mevcut paketlerinin yurtdışı SMS fiyatından ücretlendirilirler.
  • Faturalı aboneler için fatura dönemi, faturasız aboneler için 30 günlük periyod için geçerlidir. Her abonelik döneminde sadece 1 adet Dünyaya Mesaj Paketi'ne sahip olunabilir.
  • Faturasız aboneliklerde mesaj paketi periyodik olarak her ayın sonunda abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Faturalı abonelikler için fatura dönemine yansıtılır.
  • Mevcut ve yeni tüm Vodafone aboneleri �Dünyaya Mesaj Paketi�nden yararlanabilir.
  • Mesaj paketine abone olmak için DUNYA yazıp 7999�a kısa mesaj gönderilebilir, 7999 servis numarasına gönderilen SMSler ücretsizdir. Abone talep ederse paketini iptal edebilir. Mesaj paketini iptal etmek için abone IPTAL DUNYA yazıp 7999�a mesaj atabilir. Bu durumda paketin dönem sonuna kadar abonenin SMS hakkı geçerli olup, dönem sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.
  • Abone kalan bakiyesini öğrenmek için BAKIYE DUNYA yazıp 7999�a SMS gönderebilir.
  • Paketten yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
  • Kazanılan SMSler sadece yurtdışı yönlere gönderilecek SMSler için geçerlidir. Yurtiçi yönlere gönderilen SMSler abonenin mevcut paketi üzerinden ücretlendirilir. Özel servis kullanımları kazanılan SMSler ile yapılamaz. Kullanılmayan SMSler bir sonraki aya devretmez.
  • Şebeke içi geçiş (faturalıdan faturasıza veya tersi durum), iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka operatöre geçiş durumlarında eğer varsa SMS bakiyesi silinir.
  • SMS paketi, olmayan abonelerin satınalması durumunda hemen devreye girer.
  • Kurumsal hatlarda bir müşteri en çok 50 hatta kadar Dünyaya Mesaj paketi alabilecektir. Bireysel hatlarda, bir müşteri en çok 5 hattı için Dünyaya Mesaj paketi alabilir.
  • SMS paketleri FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılamaz. Tespit edilen aboneler için ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Vodafone Dünyaya Mesaj paketini istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.
  Ayrıntılı bilgi için;
  http://www.vodafone.com.tr/Vodafone...ce=google&utm_medium=text&utm_campaign=search

 3. Vodaf0na aylık eskidn 18 k0ntore uye oluyodun ve yurt dısndaki voda hattına dk sı 1 k0ntordu almanya we fransayla c0k k0nustm su andada dwam etyo bi goz atn sitesine

  --------------- Ekleme ---------------

  Ha wodaf0nun yurt dışı hattı nasl olur dmeyn cok war mesala wodaf0ne orange vs. Ve tel k0dları weri0 site de zatn ornegn almanya +49 136 , 137 vs

  --------------- Ekleme ---------------

  Ha wodaf0nun yurt dışı hattı nasl olur dmeyn cok war mesala wodaf0ne orange vs. Ve tel k0dları weri0 site de zatn ornegn almanya +49 136 , 137 vs

Yurtdışı SMS konusuna benzer içerikler

 1. Yurtdışına SMS? ( Cep Telefonları Genel )

  Arkadaşlar önceklikle merhabalar...Benim sorunum Yurtdışına (bulgaristan) sms ve arama sorunu..Turkcell Kampuscell yim.Her mesajda 3 kontor aramada dk başı 12 kontor gidiyor ve açıkçası biraz koyuyor bu insana :) Sizlerin bildiği herhangi bir...
 2. Yurtdışından Sms ( Türk Telekom Destek / Sorun / Şikayet )

  Merhaba herkese forumda yeniym daha dorusu uzun süreden beri takip ediyorum ama yeni üye oldum sormak istediğim bu Almanyada Avea yurtdışına açık hattımla 5000 sms yapabilirmiyim yada göndereceğim sms ler 5000 smsten gidermi yoksa ayrı kontör...
 3. Turkcell Yurtdışı sms paketleri. ( Turkcell Kampanyalar / Tarifeler )

  Yurtdışı SMS Paketleri ile kurumsal ve bireysel tüm aboneler, yurtdışındaki tüm hatlarla uygun fiyata çok daha fazla mesajlaşabilirler. SMS 30 ve SMS 100 paketlerinden istediğinizi seçerek yurtdışında tüm hatlarla mesajlaşırken %80 varan...
 4. yurtdışına sms paketleri neler ( Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

  arkadaşlar benim durt dışında sevgilim var ve sevgilimle her an mesajlaşmak istiyorum ama bendede mesaj paketim yok ondan pahalıya geliyor bide en uygun mesaj paketi nedir hattım vodafone yardım ederseniz çok teşekkkür ederim bende aylık cepnet...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14 Şubat 2016 Pazar - 3:43:26