Yurtdışı cep telefonu fiyatları

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında lossalive tarafından paylaşıldı. Okunma: 74490 | Cevaplanma: 26

1. Yurtdışı cep telefonu fiyatları

Hiç yurt dışında telefon fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ettinizmi?
    Bu siteyi yeni buldum ingilizce ama fiyatını anlamak için ingilizce bilmek gerekmiyor ;;)

Link

Yazan: lossalive
  2. miniSD fiyatları çok yüksek

3. sd fiyatlarıda tel fiyatlarıda yüksek

4. Çok pahalı

5. Çok denicek kadar da diil :P

6. palm fiyatları cok iyi ya 400 dolara palm var :wacko:

7. KvK'dan alın gitsin bune yaa ordan getirtmesi flan ohooooohohohhhohohohhohohohh :(

8. Yurt dışında en iyi site tel açısından vs ebaydır.. ;)

9. hangi ülkenin fiyatı bunlar

10. Cokkkkkk pahali n95 400 euro portekizde,500 euro 8gb n95

11. ya bi ilan tarihine bakın 3 yıl geçmiş bu ilan açılalı çokmu aıyonuz bunları

12. çıkmıyor

--------------- Ekleme ---------------

bengöremiyom

13. nokia n96 çok ucuz ya hemen alıcam.....

14. arkadaslar yurt disinda telefonlar cok ucuz ama hatla birlikte veriyolar aldigin hatta mesala ayda 35 ero 2 saatligi konussanda konusmasanda iki saat bu parayi oduyosun .2 saati gecersen fazla oduyosun oyuzden tlf lar biraz daha ucuz

15. 2 yıl taahütlü fiyatlarını yazmışlar. Anlıyacağınız ingilizce bilmeye gerek var....

16. harddisk fiyatları çok ucuz ya

17. amazon dan bakın fiyatalara arkadaşlar

18. bune ya yok boole bısı ben sordum bu kadar dıgl en azından gır ebaya bak ya

Yurtdışı cep telefonu fiyatları konusuna benzer içerikler

1. Cep telefon fiyatları katlanacak ( 22 Mayıs 2009 | Haber Köşesi )

Maliye Bakanlığı, cep telefon satışlarındaki ÖTV miktarlarını artırmaya hazırlanıyor. Eğer Bakanlar Kurulu, bu tutarı artırırsa fiyatlar katlanacak. Cep telefonlarının ithalinde gösterilen tutar üzerinden hesaplanan ÖTV'nin, 40 liradan az...
  2. Cep Telefonu Fiyatları ( 10 Nisan 2011 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar Ben Nokia 5530 XpressMusic Almak İstiyorum.İnternetteki Mağazalarda 400-450 Arası Değişiyor.Acaba çevrenizdeki telefonculardaki fiyatlar hakkında bilginiz varmı?daha düşük oluyor diye biliyorum.Yardımlarınız İçin Teşekkürler :)
  3. cep telefonu fiyatları hakkında ( 3 Mart 2012 | Cep Telefonları Genel )

amerikadaki bir arkadaşıma telefon getirtsem ne kadara mal olur mesela galaxy sII
  4. yurtdışı telefon fiyatları lazım acilll ( 23 Temmuz 2013 | Cep Telefonları Genel )

yurtdışından telefon almayı düşünüyorum s3 veya s3 mini fiyatları yaklaşık ne kadardır
  5. Öneri Yurtdışı Telefon Fiyatları ( 11 Aralık 2013 | Cep Telefonları Genel )

arkadaşlar en hesaplı yurtdışı fiyatları hangi ülkelerde acaba
Yüklüyor...
27 Ağustos 2015 Perşembe - 23:26:51