Yurt Dışından ithal Cep Telefonlari Sadece Toptan Satış N85 N95(8gb) N96 N97 iphone 3G

Konu, 'Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları' kısmında taner_bey tarafından paylaşıldı. Okunma: 12384 | Cevaplanma: 19

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Fiyatlar Sadece Toptan Alimlar Icin Gecerlidir.Minumum alim en az bir modelden 4 adettir(toplamda 4 adet degisik modelden degil)Odemeler Paypal Uzerinden Paypal Guvencesi Altinda Yapilacaktir.Guvenirim Sorun Degil Diyenler Odemeyi Havale ilede Yapabilirler(%7 Havale Indirimi Uygulanacaktir).Cihazlar Kayitsizdir.Tum Elektronikler 1 Yil Uluslar Arasi Garantiye Sahiptir.Turkiye Faturasi Olmadigi ICin Turkiye Ici Garantisi Gecersizdir.Urunler Sorunsuz ve Gumruksuz Adresinize 10-12 is Gununde Teslim Edilecektir.Yurt Disinda Yasadigim Icin Elden Satis Mumkun Degildir.En Onemlisi Fiyatlar Sabittir...
    iletisim msn=caprice_shop@hotmail.com

Fiyat Listesi
    Nokia N85...$350usd
    Nokia N95 (8GB)...$420
    Nokia N96...$525usd
    Nokia N97...$650usd
    3G Apple Iphone 8gb...$450
    3G Apple Iphone 16gb..$525

2. sagol da :) yaw bu ne bicim bir fiyatt, telefonun burda hatsiz fiyatlari bunlar :):)

Ebay da bilee bundan ucuzu war :)

3. arkadaş baya kalın bi komisyon alıyo herhalde bu fiyata gider türkiye garantili alırım:pro:
  4. Unutmayinki Arkadaslar Bu telefonlari Kargolari Var Ulkemiz Olarak Nedense En pahali Kargo Fiyatlari Bizde Fiyatlar Konusunda 4 Adet Dusunulerek Fiyat Bicilmistir.Eger IcinizdenYuklu Miktarda Almak Isteyen Varsa Gercek Bir Toptan Satis Yapabilirim Toptan Satisinda Ne Oldugunu Biliyorsaniz Adetide Tahmin Edersiniz 10 adet uzeri %10 20 Adet Uzeri %20 30 adet uzeri %25 50 Adet Uzeri %30 100 adet uzeri %35 dusucektir Fiyatlar.
  5. sen unut dostum bu işi sen resmen uçuyosunnn:nono:
  6. aynen kardeş harbi sen uçmuşsun ya
  7. Hehe olaya gel 4 tane kim alcaksa :)
  8. adam kafayı ozmuş galiba türkiyede 4 trane alacak vede türkiye içi garanti yok bozulunca almanyaya mı gidelim
  9. arkadaşım fiyatların çok uçuk apple nin kendi sitesinde iphoneye 199 dolar dio!
  10. bana bugün o96 sıfırını 250 euroya getirdiler sen bu rakamlara mümkün değil satamaz sin
  11. kardeş im sen uçmussun da haberin yok
  12. bence de pahalı
  13. Çok Fazla Komisyon Koymuş Fiyatlar Uçuk Sanki Overclock lu telefonlar:heyo:
  14. vala bn getireyim size n97 kayıtsız 300 euro
  15. bu fiyatlar neden bukadar yuksek bilmiyorum diyecem demekki almıs oldugu yerde biraz yuksek demekki

bende yurtdısındayım burdada birhayli uygun fiyatlar komusyonsuz gondere bilirim benkendim icin aldım yeni HTC 8585 4.3 ekran windows 6.5 350 usd bana oldukca uygun geldi isteyen olursa gonderirim
    saygılar
  16. dikkatli olun sahibinden.com sitesinde çok dolandırıcı var.burayada sıçramış olmasın!
  17. arkadaşlar ben iphon alçamda ucuza satan bi site varsa bana mesaj atabilirmisiniz sevinirim(game_xl@hotmail.com) bide güvenilir sizinde alışveriş yaptıgınız site olursa sevinirim..
  18. benim arkadaş var yurt dışında nerdeyse yarı fiyatına vercek bu nasıl fiyat ya...
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.