Yurt dışından gelen aramaları tamamen engellemek istiyom yardım acil

Sponsorlu Bağlantılar

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
    Konu Sahibi
Yurt dışından gelen aramaları tamamen engellemek istiyom yardım acil
ewet arkadaşlar bana yardım edin ltfn yaw yurt dışından gelen aramaları engellemek istiyom .Niyemi çünkü şerefsizler +359 ile başlayan numara yani yurt dışı,araştırdım da bulgaristan numarası çıktı. şimdi beni arayıp duruyo bende onu aradım,bir tane kadın çıktı ve şöle dedi ve yavaş yavaş:ben en kısa zamanda türkiyeye gelmek istiyorum bana nasıl yardımcı olursunuz .dedi şu cümleye bak ne kadar uzun bi de yavaş söyleyin ce kontör falan bırakmıyor şerefsizler,bunlar tek kişi de degil.neyse bn böyle gelen aramaları engellemek istiyom bana yardım edin acilll !!! (benim kendi düşüncem;bu şerefsizlerin bir kanpanyası war diye düşünüyom ve kanpanya zamanında burdada wardı bilmem hatırladınızmı kısaca,cevapsız bırak ,o seni arasın konuştugun kadar hediye kazan .hatırlayan warmı bilmem şimdi bu şerefsizlerdede bu kanpanya war her halde onlarda böle lik yapıyo siz arıyonuz onlar kazanıyo.bide yurt dışı olunca daha çok kazanıyo şerefsizler)bana katılan yardımcı olsun yorum yazsın ltfn ...!!!

222112

222112

Üye
Hacı bunlar habere çıkmıştı... Işte Türkiye'ye gelmek istediklerini söyleyip para kırıyorlarmış. Onlara itibar etme. Neyse bununla ilgili programlar var. Örneğin mesajlar Kaspersky Antivirüsü ile kara listeye alırsan bir daha sana mesaj gelmez. BestBlackList adlı uygulama da arayanları karalisteye alır. Seni rahatsız edemezler. Ararsan rahatlıkla bulursun.

- - - Eklendi - - -

Sanırım bi ara beni de aramışlardı. :kop2:

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
    Konu Sahibi
Saol birader ne kadar tşkl etsem az

222112

222112

Üye
Önemli değil. :p

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
    Konu Sahibi
numaralarıda werem belki işinize yarar:+359876142338,+359877863782. işte bu 2 numara.

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
    Konu Sahibi
aman dikkat et bu ler arandıkça gazanıyor sapıklık falan yapıp da bıktırır san ne ala ama bunlar bıkmaz anadan dogma böyl bunlar haa bide konuşma paketim falan war diyosan yurt dışı da dahilmi degilmi onada bi bak yani sonra !cortlama!

- - - Eklendi - - -

daha war da bende bu kadar

222112

222112

Üye
Şaka yaptık hacı ben arar mıyım bunları işim olmaz elin ... ıyla :kop2: :kop: