Yükselen Burcunuz İtinayla Bulunur Özellikleri Yazılır

Konu, 'Astroloji, Burçlar ve Fal' kısmında Praetor tarafından paylaşıldı. Okunma: 51321 | Cevaplanma: 207

 1. Yükselen Burcunuz İtinayla Bulunur Özellikleri Yazılır

  anladım :)  Yazan: Perfect!
 2. 16.11.1984 burcum akrep bilgilendirilmek istiyorum yükselen burcum ne ?

 3. Doğum saatiniz olmadan yükseleninizi bulamayız :)

 4. 09.08.1983. 21.45 istanbul

 5. Yükselen Burcunuz Koç ise Yükselen Koç burcu size hemen fark edilen hareketli ve enerjik bir yapı vermiştir. Fikirlerinizi hemen uygulamak istersiniz. Atılganlık size önünüzdeki engelleri görmemek gibi sakıncalar verebilir. Bir toplulukta hemen ilgi uyandırmak ve dikkat çekmek sizin için kolaydır. Kafanızın ve canlılığınızın sizi üstün birisi yapması beklenmelidir. Parlak renkler ve son moda giysiler sizi çeker. Sizin için "Ben" çok önemlidir. Daima doğruyu siz bilirsiniz. Yaptıklarınız ve düşündükleriniz doğrudur. Başkaları sizin izinizden yürümelidir ! Her şeyde ve yerde ilk ve önde olmak istersiniz.
  Lider olmak başta gelen arzunuzdur. Bulunduğunuz şartlar içinde de önder olmayı başarırsınız. Evinizde, okulda ve işinizde son derece aktif ve hareketli olursunuz. Çok güçlü, aceleci ve o kadar dikkatsiz birisiniz. İşlek zekanız sizi pratik çözümlere yönlendirir. Başarılı olma hırsınız ve çabanız göze çarpar. Bu nedenle hep önde ve dikkat çekici olmalısınız. Yine de çabuk ilgilenmek ve kolay bıkmak sizin tarzınızdır.
  Düşündüklerinizi hemen uygulamak istersiniz. Yoksa bunun hükmünün hemen geçeceğini hissedersiniz. Aslında siz sürekli yenilik peşinde birisiniz. Fakat sabırsızlık ve özensizlik nedeni ile önemli noktaları kaçırmaktasınız. Dinler gibi görünüp dinlemezsiniz. Arkanızı dönüp kendi fikrinizi uygularsınız.
  Neşeli, canlı, hayat dolu ve cömert birisiniz. Yaşlanmak sizin için değildir. Spor yapmaya ve hareketli kalmaya özen gösterirsiniz. Bedensel hareketler fikirler kadar önemlidir. Hasta olmaktan hoşlanmazsınız ve hasta olmayı kabul etmezsiniz.
  Düşünmeden tepki göstermek ve hemen öfkelenmek sizin doğanızda vardır. Kavgaya hazır birisiniz. Yinede kinci birisi sayılmazsınız. Cesaretiniz başkalarına güç verir ama devamlı ben demeniz de insanları bıktırır.
  Aşkta tutkulu ve oldukça kıskanç birisiniz. Aradığınızı bulunca sadık,anlayışlı ve sevecen bir eş olursunuz. Sevilmek sizi motive eder ve başarı verir. Kazak erkekliği elinden bırakmayan birisi sayılırsınız. Macera, özgürlük ve riskler sizi çeker. Yarışım ve rekabet de sizi çeker.
  Kaygılı birisiniz ve bazen korkularınız aşırı boyutlara çıkar. Özellikle hayatın sonundan çok korkarsınız. Bunu belli etmemeye bakarsınız.
  Yükselen burç size orta boylu veya biraz uzunca bir yapı verir. Atletik beden,geniş omuzlar göze çarpar. Yüzünüz de uzunca hatta kare biçimli olur. Saçlarınız kahve rengi, orta veya kalın tellidir. Gözleriniz ve bakışlarınız etkilidir. Kollarınız ve bacaklarınız da güçlüdür. Genellikle yüzünüzde bir yara izi veya ben bulunabilir.

 6. 20 kasım 82 kırklareli
  14:15
  yükselen burcum ? :)

 7. 03.12.1989 11.00 (ogleden once) gaziantep

 8. Tam 11 mi?
  09-11 arasında mı? 11-13 arasında mı?

 9. 9-11 arasi

 10. ama bende ya:( 30.01.1989 pazartesı 14:30

 11. teşekkur ederım a:D

 12. eskişehir
  2 ocak 1994
  sabah 8.00 9.00 arası
  hesaplarsanız sevinirim

  ----------Eklendi @ 19:24:14 ---------- Yazıldı @ 19:21:20 ----------

  e hani benimki eskişehir 2ocak1994 sabah 8-9 arası :D

 13. Merhaba,
  12.12.1994 Pazartesi 07:00 İzmir

 14. cevabınızdan dolayı teşekkür ederim gerekli bilgileri aldım. fakat internette google da arama yapınca adımı bu sitede görebiliyorum bunun gizlenmesini sağlayabilirmisiniz doğum tarihim ve adım yayınlandığından gizli olmasını tercih ediyorum lütfen ilginizden dolayı teşekkür ederim:bigstar:

 15. Yükselen burcunuz kova.
  Buyurun buradan özelliklerine bakabilirsiniz --> http://www.maxicep.com/astroloji-burclar-ve-fal/yukselen-burcunuz-kova-ise-185655.html

  Sizin de oğlak :)
  Buyurun --> http://www.maxicep.com/astroloji-burclar-ve-fal/yukselen-burcunuz-oglak-ise-188864.html

  Elbette.
  İsminiz silindi. Google arama motoru kendini belirli periyotlarla günceller. O nedenle burada olmasa bile bir süre google'de görebilirsiniz. Sonrasında silinecektir tamamen.

 16. ben bılıyorum zatn ıkızler hih:d:

 17. Biliyorsan ne diye yazıyorsun :d:

Yükselen Burcunuz İtinayla Bulunur Özellikleri Yazılır konusuna benzer içerikler

 1. Yükselen Burcunuz Yengeç İse... ( Astroloji, Burçlar ve Fal )

  YÜKSELEN BURCUNUZ Yükselen burcunuz karakter özellikleri ve yaşamda başkaları ile yarışmakta kullanılan yeteneklerimizi tanımlar. Ben'i oluşturur ve bize birey özelliklerini verir. Başka insanlardan farklılığı ve toplumdan özgürlüğümüzü...
 2. Yükselen burcunuz için doğru aşkın özellikleri ( Astroloji, Burçlar ve Fal )

  Yükselen burcunuz aradığınız o aşkı ve sevgiliyi belirliyor! Aşk demek, hayat demektir. Yaşamanızın anlamı demektir! Ama doğru aşkı bulmak pek kolay değildir.. Yükseleniniz Koç ise, seksüel açıdan sizi derinden etkileyecek ve çok tutkulu...
 3. İtina ile Akrostiş Şiir Yazılır ( Kendi Şiirleriniz )

  Arkadaşlar daha tam profesyonel olmasamda sevgılıme yazdım çok sevdi. bi deneyeyim beğenırsenız devam ederım hadı bakalım :) Yazdığım : http://www.maxicep.com/konu-disi/akrostis-siir-yazdiiimmmm-542587.html
 4. İtinayla tarih yazılır! ( Diğer Spor Dalları )

  İstanbul'u kaderinde böyle finaller var. Şampiyonlar Ligi finalinde penaltılarla Milan'ı deviren Liverpool'un ardından bir başka kırmızı beyazlı takım Olympiakos, ağır favori CSKA Moskova karşısında, 27. dakikada 19 sayı gerideyken, inanılmaz bir...
Yüklüyor...
09 Şubat 2016 Salı - 7:43:53