Youtubede Videoların Açılmaması Sorununun %100 Çözümü 2016

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JustWatch34

JustWatch34

Üye
    Konu Sahibi
Youtubede Videoların Açılmaması Sorununun %100 Çözümü 2016
Webden Youtubeye Girdikten sonra Herhangi Bir videoya tıklayınca Video Açılmıyor Bu herkesin yaşadığı sorunmuş
Çözümünü araştırdım Ve uzun çalışmanın sonucunda buldum Artık bu çözüm ile youtubeden 720p HD video izleyebileceğiz
Çözüme geliyoruz

1.Adım_: Bu linkten Dosyayı İndirelim.

2.Adım_: İndirdiğimiz dosyayı açıyoruZ

3.Adım_: Seçmeli dosyalardan Tüm tikleri kaldırıp sadece Windows Phone 8 Tikini bırakıyoruz ve tamam'a basıp yüklememizi tamamlıyoruz. TELEFONU YENİDEN BAŞLATIYORUZ,,

işlem bu kadar Videoyu açmak için videoya gelip beyaz oynatma yerine basın ve Ekranı aşağı yorumlara doğru kaydırıp geri videoya çekin ve videoyu açın iyi seyirler.

ÖNEMLİ NOT !!!!!!!: SEÇMELERDEN SADECE WİNDOWS PHONE 8 VİDEOLARI AÇAR

bir beğeniyi çok görmeyin

• Beğen
Tepkiler: ertuğrul1225, Elnur808, infazcı-konan ve 1 kişi daha

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sanki Daha Önceden Görmüştüm Bunu Şu Touch Faceye Girmek İçinde Kullanıyorlardı Bildiğim Kadarıyla

JustWatch34

JustWatch34

Üye
    Konu Sahibi
Sanki Daha Önceden Görmüştüm Bunu Şu Touch Faceye Girmek İçinde Kullanıyorlardı Bildiğim Kadarıyla
aynen bu programla aynı zamanda Hd browser Yapabiliriz zaten tüm işletim sistemleri var iphone,Android kitkat vs..

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
salock

salock

Üye
eyvallah kardeşim bi beğeniyi çok görmedim

onurw58

onurw58

Üye
teşekkürlerde daha öncede paylaşılmıştı

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nokia 808,de çalışırmı?

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Unsigned :zzz:

kcr

Üye
Program kurulmasına kuruluyor ama browser yine nokia'nın browser'ı görülüyor. Bütün yolları denedim; telefon hack'li, hata mesajı filan da almıyorum. Kurduktan sonra telefonu kapatıp açıyorum; yine de olmuyor. Sen programı kendin kurup çalıştırdın mı? Ya da kurup sorunsuz çalıştıran var mı?

salock

salock

Üye
Program kurulmasına kuruluyor ama browser yine nokia'nın browser'ı görülüyor. Bütün yolları denedim; telefon hack'li, hata mesajı filan da almıyorum. Kurduktan sonra telefonu kapatıp açıyorum; yine de olmuyor. Sen programı kendin kurup çalıştırdın mı? Ya da kurup sorunsuz çalıştıran var mı?
ben çalıştırdım. Öncelikle seçmeli dosyalardan sadece wp8 yüklemen gerekiyor. Sonra gir bir tane youtube videosuna ve videonun üstündeki beyaz üçgene tıkla. Tıklayınca o üçgen yeşile dönecek. Sonra sayfanın en altına kadar in (yorumlar yazan kısma kadar) . Sonra üste kaydır ve videonun üstündeki yeşil üçgene tıkla :)

JustWatch34

JustWatch34

Üye
ben çalıştırdım. Öncelikle seçmeli dosyalardan sadece wp8 yüklemen gerekiyor. Sonra gir bir tane youtube videosuna ve videonun üstündeki beyaz üçgene tıkla. Tıklayınca o üçgen yeşile dönecek. Sonra sayfanın en altına kadar in (yorumlar yazan kısma kadar) . Sonra üste kaydır ve videonun üstündeki yeşil üçgene tıkla :)
Yorumlara kadar indirmene gerek yok 2 video Geç yeter:)

onurw58

onurw58

Üye
geb bi aşağı bi yukarı yapıyorum yeşil üçgene basıyorum ve izliyorum :D

kcr

Üye
geb bi aşağı bi yukarı yapıyorum yeşil üçgene basıyorum ve izliyorum :D
Tam n8'de olmuyor diyecektim ki sen izleyebildiğini yazmışsın. Aslında program çok da karmaşık bir şey değil. Program değil desem yeridir. Sadece browser'ın c sürücüsünde bulunan klasörüne seçilen browser kimliğine dair bir txt dosyası ekliyor. O da z sürücüsünde bulunan, browser'ın kimliğine dair txt dosyasının içeriğinde birkaç değişiklik yapılmış hali.
Telefonda web browser fix diye bir yama kuruluydu. Ondan başka iphonesque diye bir program kuruluydu. İkisini de kaldırdım; bunu kurdum. Yine olmadı. Orijinal txt dosyasını programdaki şekliyle düzenleyip aynı adla kendim kopyaladım, yine olmadı. Aslında iphonesque gayet güzel çalışıyor. Ancak youtube için işe yaramıyor. Bu programın içerisineki txt dosyası ona atılabilse gayet güzel çalışır. Anlaşılan telefonu değiştirinceye kadar indirme sitelerine link kopyalayıp izlemeye, izledikten sonra da silmeye devam edeceğiz...

onurw58

onurw58

Üye
Tam n8'de olmuyor diyecektim ki sen izleyebildiğini yazmışsın. Aslında program çok da karmaşık bir şey değil. Program değil desem yeridir. Sadece browser'ın c sürücüsünde bulunan klasörüne seçilen browser kimliğine dair bir txt dosyası ekliyor. O da z sürücüsünde bulunan, browser'ın kimliğine dair txt dosyasının içeriğinde birkaç değişiklik yapılmış hali.
Telefonda web browser fix diye bir yama kuruluydu. Ondan başka iphonesque diye bir program kuruluydu. İkisini de kaldırdım; bunu kurdum. Yine olmadı. Orijinal txt dosyasını programdaki şekliyle düzenleyip aynı adla kendim kopyaladım, yine olmadı. Aslında iphonesque gayet güzel çalışıyor. Ancak youtube için işe yaramıyor. Bu programın içerisineki txt dosyası ona atılabilse gayet güzel çalışır. Anlaşılan telefonu değiştirinceye kadar indirme sitelerine link kopyalayıp izlemeye, izledikten sonra da silmeye devam edeceğiz...
cute tube kullanabilirsin ama cutetubede müzik fln açmıyo telif var diye ben ondan bunu kurdum ayrıca aylardır cutetube kullanıyorum hata falan verirse cevaplarım düzgünce izlersin
sorun olursa yazarsın birçok hatanın çözümünü biliyorum :D
buradan indirebilirsin [Stuart Howarth] cuteTube 2 v0.02(7) S^3 Anna Belle UNSigned[05.11.2015] Türkçe celilcemre

kcr

Üye
Tamam, cutube oldu. Bir ara çalışmıyordu silmiştim. Son sürümde düzeltmişler açılmama sorununu. Youtube için iş görür. Hariçten youtube linklerini de açıyor. Teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt