Youtube ve Yasaklı Siteler Girme Kesin Çözüm (Monte ve Starda denenmiştir)

Sponsorlu Bağlantılar

OmerAslantas

OmerAslantas

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar proxy ve dnsler çalısıyor. Ama samsunglarda video programının ayarını bilmediğim için. Büyük ihtimal samsunglarda ayar için video programına girip ayarlardaki bağlantı seçeneklerinden ayarladığımız erişim noktasını seçiyoruz.samsunglarda nokia daki gibi realplayer olmadığı ve bendede samsung olmadığı için tam bilemem...
Şimdi daha önce forumdaki konuda dediğim gibi nokia telefonlarda önce ayarlar + sonra realplayer ayarlarını anlatacağım...
Araçlar>Ayarlar>Bağlantı>Erişim Noktaları kullandığın
turkcell internet yada vodafone
internete gir.veya yeni erişim noktası oluşturmak için seçenekler>yeni erişim noktası oluştur>mevcut ayarları kullanı seçip kullandığınız erişim noktasını seçin vodafone internet yada turkcell internet sonra seçenekler >
gelismis ayarlar a gir. Dns ye gir 1.
Dns ye 208 67 222 222 2.dns ye
208 67 220 220 yap. Sonra yakın
kopya sunucusunu
195.168.109.60:8080 yap.yakın kopya Port no sıfır olsun. Sonra çıkın.
Yalnız Yeni erişim noktası yap dememin nedeni facebook a girerken bilmediğimiz yerden giriş yaptınız.erişim engellendi demesi ve facebook a girmemesi.çünkü proxy slovakyaya ait.facebook a girerken turkcell internet yada vodafone internet ile girin.youtube girerken ise yeni yaptığmız internet (01) ile girin.
Bunun için webe girip ayarlar> erişim noktası>her zaman sor yapın.webe girdiğinizde sitelere girerken erişim noktası sorduğunda facebooka girerken internet ; youtube girerken internet (01) seçip o şekil girin...
Şimdi gelelim realplayer ayarına realplayere girip Seçenekler>ayarlar>bağlantı>şebeke>varsayılan erişim noktasına girip internet yada yeni erişim noktası yapıp kaydettiyseniz internet (01) yapın ve çıkın...
Tarafımca denenmiştir... Benim e65 te çalışıyor.dns ler eski falan değil. Bilgisayarda bile yasaklı siteler için bu dns yi kullanıyorum. Iyi eğlenceler...

samsung larda sökmez o iş

Venqeful

Venqeful

Üye
youtube ye girio ama bağlantı başarısız. poff!!

zumano

Üye
çok saol kralll

sessiz_cocuk

Üye
samsung larda sökmez o iş

benzer ayarlar samsungta var arkadaşın neden sökmesin ben o şekilde kullanıyorum

Ayaryar-şebeke ayarları-bağlantılar-(kullandığınız bağlantı)-gelişmiş ayarlar-Statik DNS işaretleyin
ben 4.2.2.1 ve 4.2.2.2 yi kullanıyorum youtube de rahatla video seyrdiyorum proxy girmeyin bu ayarı yapınca ve ayardan sonra girmezse siteye bağlantıyı kapatım tekrar bağlanın..

dadlusheytan

Üye
SaoL :)

fazlicelik

Üye
Ama başka sitelere girmiyoo

kargılı

kargılı

Üye
eyvellek kardes

TasteKiN

TasteKiN

Üye
teşekkürler :)

ofpistan

ofpistan

Üye
ellerine sağlık youtube açıldı :) ama video açmak istediğim unable to connet uyarısı alıyorum video açılmıyor :/

--------------- Ekleme ---------------

beyler arkadaşın verdiği IP sorunsuz çalışıyor fakat sorun telefonun oynatıcısından kaynaklanıyor,
arkadaşın verdiği IP'i dediği şekilde yazdım sonrada Youtube'un kendi programında denedim videolar açıldı çünkü programın kendi youtube oynatıcısı var.Programı nerden indirmiştim hatırlarsam paylaşıcam :D

not: Programı nerden indirdim hatırlayamadım :( ama Google Inc'in orjinal YouTube programı versiyonu: 2.04(4)

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
pronun adını yaz biz buluruz kardeş :d:

Üst Alt