Youtube haricinde başka sitelerden hangi telefonla video yada film izleyebiliriz?

Sponsorlu Bağlantılar

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
Youtube haricinde başka sitelerden hangi telefonla video yada film izleyebiliriz?
slm arkadaşlar ben cep telefonu alacam fakat alacağım telefonda wifi wlan ile bağlanıyorum genelde ve video veya film izlerken YOUTUBE dışında başka sitelerdende film video izlemek istiyorum hangi TELEFON bunu yapabilir.? ve maddi olarak 400 TL veya en fazla 500 TL değerinde telefon alabilirim bu parayla yukarda dediğim özellikleri çalıştıracak hangi telefonu almalıyım? ÖNERINISI olan varsa ve söylediğiniz cep telefonunu deneyip emin olduktan sonra yazarsanız sevinirim.

bı kac tanıdıgıma sordum

nokia c5
samsung gtS 3850 corby 2
nokia e72

bunlar cevap verebilir sana dedi youtube dısında başka sitelerden film ve video izlenebilirmi?

unutmadan FLASH JAVA destegi olan telefon almam lazım

------------------------------------------------------------

harun22

harun22

Üye
c5 için birşey söyleyemem ama Galaxy Gio veya Fit senin ihtiyacını karşılayabilir.

Not: Galaxy s2 bunları fazlasıyla karşılar zaten :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Gio ve fit de flash destegi yok karsılamaz.O yazdıgın modellerde karsılamaz.
İdeos X5 i incele arkadasım

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
harun22 galaxy S2 benım var kardesime alacaz dedıgım telefonu bütce biraz sıkısık o yuzden konu acıyım dedım maksımum 600 tl civarında olmalı.

El pistolero bu dedıgın telefon karsılarmı beni ? FLASH JAWA destegı varmı

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Var dostum var.Telefon çok çok iyi bir model.
480 x 800 piksel çözünürlügü var 3.8 inç kapasitif yani hassas dokunmatigi var.
5 Mp kamera ve HD 720p video kayıt yapabiliyor.

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
anladım ozellıklerı cok ıyı bu telefonu kullanan birisi varmı peki iyice emin olmak istedıgımden sormak istiyorum.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
anladım ozellıklerı cok ıyı bu telefonu kullanan birisi varmı peki iyice emin olmak istedıgımden sormak istiyorum.
Forumda mutlak vardır.Konu açıp kullanıcılardan yorum istersen daha iyi yardımcı olurlar.
Ama forumda çok tartısıldı bu telefon herkesde güzel izlenim bıraktı.Saydıgın özellikleri karsılıyor %100 emin olabilirsin..

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
el pis agzından bal damlıyo resmen ya kardes sağol bu telefonun ısmıylede konu acacam tsk

nonamex

Üye
Huawei ideos X5 tavsiye ederim

----------Eklendi @ 00:46:47 ---------- Yazıldı @ 00:45:25 ----------

Nokia telefonlarinda duzgun bir flash destegi yok, belirteyim

harun22

harun22

Üye
İdeos x5 in eksileri; kamerası kötüymüş, dokunmatiği iyi değilmiş. Dostum senin için araştırdım biraz bu yorumları gördüm. Bunların haricinde herkes memnun.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
İdeos x5 in eksileri; kamerası kötüymüş, dokunmatiği iyi değilmiş. Dostum senin için araştırdım biraz bu yorumları gördüm. Bunların haricinde herkes memnun.

ben o telefonu kullandım yani inceledim. dokunmatiği ve kamerası gayet iyi. Hatta kamerası wawe2'den daha iyi gibi geldi bana.:oke:

harun22

harun22

Üye
ben o telefonu kullandım yani inceledim. dokunmatiği ve kamerası gayet iyi. Hatta kamerası wawe2'den daha iyi gibi geldi bana.:oke:

Ben kullanmadım sadece kullanıcı yorumlarını araştırdım. En çok yapılan yorumlar bunlardı. Çektiği resimlere ve video sample larına baktıktan sonra kamerası bana da kötü geldi. Wave 2 yi bilmiyorum ama benim 5 mpxden beklentim en az benim n79 kadardı ama yakalaması imkansız.

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
harun bu dedıgın u8800 yani en son cıkan yeni modeli şimdi bende arastırdım gece video kamera goruntulerine baktım çok güzel çekim yapıyor gördüğüm bu birde sen bak yorumlaşalım.

harun22

harun22

Üye
Dostum fps si düşük takılmalar oluyor. Video akıcı değil yani . Fotoğraf kalitesi güzelmiş yinede fena sayılmaz.

elmas14

elmas14

Üye
Arkadaşım fotoğraf veya video çekmek istiyorsan fotoğraf makinesi denilen aletler var ;) . Telefon gayet güzel , 500 küsür liraya alabileceğin en iyi özellikteki telefonlar arasında yer alıyor . Ne oyun ne program ne dokunmatik konusunda hiç bir sorun yok . Zaten dokunmatikte sorun olmasının sözü bile edilemez ; çünkü kapasitif ekrana sahip :) .

61semih

61semih

Üye
Arkadaşım fotoğraf veya video çekmek istiyorsan fotoğraf makinesi denilen aletler var ;) . Telefon gayet güzel , 500 küsür liraya alabileceğin en iyi özellikteki telefonlar arasında yer alıyor . Ne oyun ne program ne dokunmatik konusunda hiç bir sorun yok . Zaten dokunmatikte sorun olmasının sözü bile edilemez ; çünkü kapasitif ekrana sahip :) .

marka takıntın yoksa flash destegı olupta bukadar ucuz olan başka telefon yok zaten

Kefelon

Üye
Gio ve fit de flash destegi yok karsılamaz.O yazdıgın modellerde karsılamaz.
İdeos X5 i incele arkadasım

gioyla fite 2.3 güncellemesiyle flash vs yüklendi diye biliyorum :hmmm bi arkadaş öle söylemişti

harun22

harun22

Üye

Dostum her an yanında fotoğraf makinesimi taşıyacaksın. Standart bir telefonda artık en az 5 mpx. kamera var. Telefon gerçekten güzel video su dışında sanırım 480p çekiminde fps yüksektir. Ama gerçek bir HD kalitesini vermiyor.

----------Eklendi @ 22:40:22 ---------- Yazıldı @ 22:39:58 ----------

gioyla fite 2.3 güncellemesiyle flash vs yüklendi diye biliyorum :hmmm bi arkadaş öle söylemişti

Bende öyle duymuştum sanırım ama tam olarak bilmiyorum.

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bunun islemci sanırım yada tam olarak flash jawa destegı olan en az 2.2 işlemci olması lazımmıs ki bunun işlemcide 2.2.1 marka çokta onemlı degıl tel her sekılde kendını gosterıyo gercekten PARÇALANANA kadar bende kalacak. sizlerede tavsıye ederım bu telefonu yarın kargodan gelıyor suan yolda. inceleyıp yazarım burda almak ısteyenlere

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Yorumlara bakın.Kamera önemliyse fotograf makinesi al :islik Oldu müzik önemliyse de ipod alalım.Oyun için gameboy falan ee ne anladım bu isten.
O telefonunu fiyatı düsük olsa bile o fiyata getiren kamerasıdır müzigidir vs..Herseyiyle ele alınmalı bir telefon ve telefonun kamerası berbat çekiyor inceleyip görün.Ama diger özellikler iyi gel gelelim çin malı bir telefon.En azından android falan diyenler var çok komikler.Android bugün en dandik çin malı sar manyagı telefonlarda bile var.Ülkemize geçen senelerde giris yapan çin arabalarından farkları yok.Abs esr msr tüm kapıların camları otomatik mp3 çalar 110 beygir deri koltuklar ve fiyat 19 bin lira.Kullanım ömrü 1 yıl..

Üst Alt