.::Youtube Giriş %100 En Kolay Ve Kesin Yol::.

Sponsorlu Bağlantılar

BOZKURT

BOZKURT

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
.::Youtube Giriş %100 En Kolay Ve Kesin Yol::.
Arkadaşlar youtube'ye girmek için tek yolu burada verip üst konu yapıyorum başka hiç bir şeyi denemenize gerek yok %100 kesin ve garantili bir yol.

ağ bağlantılarım-->özellikler-->yerel ağ bağlantısı-->özellikler-->internet iletişim kuralları-->DNS sunucu adreslerini kullan-->

yeğlenen DNS sunucusu
208.67.222.222
diğer DNS sunucusu
208.67.220.220

Bu kadar arkadaşlar abartmanın alemi yok hadi ii seyirler.:pro:

• Beğen
Tepkiler: By_CheeTaH

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
teşşekürler

toprakumit

toprakumit

Üye
saol fakat vistada nasıl yapılacağını anlatmamışsın? O nuda anlatırsan süper olur :ok':

BOZKURT

BOZKURT

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Altun.

Altun.

Üye
vistada yemez bu. vista kullananlar adresine girip kutuya yazsınlar

snacker

snacker

Üye
tesekkürler ama herkes aynı seyi anlatmıs

lyon_69

lyon_69

Üye
teşekkürler saol

net0019

Üye
Çok faydalı bir konu olmuş paylaştığınız için teşekkürler. Bazen host dosyası, DNS, program yükleme, proxy gizlen vb bir çok kişi için yapması zor şeyler olabiliyor. Herkesin bu teknik olayları bilmesi zor.

YouTube'daki tüm videoları her yerden, her bilgisayardan adresine girerek ya da Google'dan "video penceresi" diye arayarak da izleyebiliyorsunuz.

Hem çok hızlı hem de güvenli. Tasarımı çok sade ve kullanımı çok kolay. Arama sonuçları Türkiye'ye özel, istenmeyen ve ahlaki olmayan zararlı videolar da filtreleniyor sanırım.

Tüm video'ları da isteyen kendi sitesine ekleyebiliyor ve oradan oynatılmasını sağlayabiliyor(Bu süper bir özellik). Facebook'ta paylaşılan videolar da direkt Facebook üzerinden oynatılabiliyor.

Umarım faydalı olur.

atac321

Üye
youtube girişi için sağololasın

geko06

Üye
tamam da bu yöntem çalışmıo ki, yaptım dediklerini ancak halen giremiyorum nası olcak???

By_CheeTaH

By_CheeTaH

Üye
arkadaslar vistada aynıydı heralde benim yegenimde aynı ayarı yaptım

flybyblue

flybyblue

Üye
windows 7 işlem tamam corc:oke:

cewre

cewre

Üye
ç0k teşekkür ederim ((: