Youtube Engelini Kaldırma Programı %100 Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

kobay000

kobay000

Üye
    Konu Sahibi
Youtube Engelini Kaldırma Programı %100 Çözüm

Youtubedaki tüm videoları izleyebilmek, kapatılan birçok siteye erişebilmek için artık bilgisayarınızda hiçbir ayar yapmanıza gerek yok..tüm yasaklı siteler bir tıklama kadar uzaklıkta..

ANTİSANSÜR sayesinde dns değiştirmek yada registry dosyaları ile oynamak tarihe karıştı..

Tamamen TÜRK coderlarca yazılmıştır...Kullanımı serbesttir...İçinde Kurulum Klavuzu vardır :)

41 antivirüs yazılımından yaklaşık 12 tanesi zararlı içerik tespit etti...Kaspersky , Bitdefender , Avast ve Avira gibi çok tercih edilen antivirüslerden 23.04.2010/Saat 00:02 tarihi itibariyle geçerli not almıştır...Yazılımın kullanımından doğabilecek zararlar kullanıcıya ait olup , Maxicep sorumlu tutulamaz...Gerekli uyarı yapılmıştır...

• Beğen
Tepkiler: celalbjk

Mr.Crunch

Mr.Crunch

Üye
Nedendir bilmiyorum ama ESET Nod 32 4.00 Antivirüs programı içinde keylogger olduğunu iddia ediyor. İstersen içinde bir virüs olmadığını kontrol et :oke:

izmirligenc

izmirligenc

Üye
eset zaten cogu programi virus uyarisi veriyor

Mr.Crunch

Mr.Crunch

Üye
Ben şimdiye kadar yanlış olarak trojan veya keylogger uyarısı verdiğine rastlamadım. Siz istiyorsanız kullanın. Neticesinde banane.

Adilx05

Adilx05

Üye
O Engelden Kurtulmak İÇin Profosör Olmaya Gerek Yok Açacağım Konudan En İnce Ayrıntısına Kadar Öğrenebileceksiniz....

kobay000

kobay000

Üye
    Konu Sahibi
bende kaspersky war...bi uyarı vermedi....:)

Üst Alt