Youtube artık her cebe uygun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
king512

king512

Üye
    Konu Sahibi
Gmail’den sonra Youtube hizmeti de özel olarak cep telefonlarının kullanımına açıldı. Artık Youtube için hazırlanan küçük sayfaya girerek video izleyebilecek ve cep telefonunuzdaki videoları Youtube hesabınıza yükleyebileceksiniz. Yeni sayfaya adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Hizmet belirli telefon modelleri için geçerli. Çok yakında tüm telefonlar için kullanılacak. Destekleyen modeller ve . Nokia modelleri ise , , , ve .

Mobilize Bilgi
Eğer Google Mail (Gmail) kullanıcısı iseniz, posta servisi ayarlar menüsünden “Web Klipleri” seçeneğine tıklayarak yeni haber grupları oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu haber gruplarından gelen ilgili başlıklar posta kutusunun üzerinde görüntülenir. Haber gruplarınıza Mobiletişim’i eklemek için “Web Klipleri” kaynak kısmına “ yazmanız yeterli olacaktır.

nightblue0631

nightblue0631

Üye
bilgi için saol

corby_63

Üye
saolda ben anlamadım

king512

king512

Üye
    Konu Sahibi
youtube artık cepte yanı

Newwave

Newwave

Üye
sentüp artık her cepe uygun demişsin ama dediğin modeller tüm cepleri kapsamıyor symbian s60v3 ile symbian uıq bunlar HER cep değil .

Newwave

Newwave

Üye
sentüp artık her cepe uygun demişsin ama dediğin modeller tüm cepleri kapsamıyor symbian s60v3 ile symbian uıq bunlar HER cep değil .

king512

king512

Üye
    Konu Sahibi
diğer telefonlara da ilerde uyumlu olacak

eses_nuri

eses_nuri

Üye
valla video izlemek ayrı bir zorluk olur o zamanda cepte
ben evde 1024 kb/s internet hızımda takılmadan izliyorum ancak cepte bu hız oldukça düşük ve fiyat oldukça uçuk haber için sağol ;)

Tec/-/no

Tec/-/no

Üye
teşekkürler pek bişey anlamadım ama :)

gsmelih

gsmelih

Üye
ya ne gerek var youtube ye cepten girmiye pikniktube ye girilemiyosa:)

xkadir61

xkadir61

Üye
bilgi için sagol:box

Melek006

Melek006

Üye
bilgi için saol

yasar2406

Üye
bilgi için saol

arslansem

arslansem

Üye
İyi haber
Teşekkürler :oke:

stingrad

Üye
eyvalla kardes sağol

techno.musty

techno.musty

Üye
GPRS fiyatları yüksek malesef..

falçata1

Üye
anycool cep telefonum var bilgisayara video indirmeyi başardım ama cebe uygun hale getiremiyorum help

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
Sağolasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt