YouTube (400 ağ hatası vermeyen sürüm)

Konu, 'Android İnternet Uygulamaları' kısmında xinsurer tarafından paylaşıldı. Okunma: 4284 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. YouTube (400 ağ hatası vermeyen sürüm)

Buyrun arkadaşlar güle güle kullanın.. Hotfile.com: One click file hosting: YouTube_1.6.21.apk

Arama sırasında kesinlikle ağ hatası vermez.. ve tabi ki Türkçe :)

Yazan: xinsurer

YouTube (400 ağ hatası vermeyen sürüm) konusuna benzer içerikler

1. Youtube 2.2.16 (Ağ hatası yok) Türkçe

Youtube son sürüm.Ağ hatası vermiyor sitede var ama o 1.6.21 Marketten ben indiremedim ama apk sını bulup kurdum indiremeyenler için NOT:2.2.16 versiyonu ile güncellenmiştir youtube v2.2.16.apk - File Shared from Box.net - Free Online File...
  2. Sertifika Hatası Vermeyen Xplorer Lazım

merhaba arkadsalar Ne kadar xplorer varsa yükledim hepsi sertifika hatası verdi telefonum n73 sizden xplorer sertifika hatası vermeyenini istiyorum yardımcı olun lütfen.
  3. ağ hatası

Öncelikle merhaba.sorunumu direk açıklamak istiyorum bende Note 2 var wifiye bağlanıyorum internette gezebiliyorum fakat youtube,google ve google play ağ hatası verip bağlantı yok diyor lütfen biri yardım ederse sevinirim
  4. Facebook "Ağ Hatası" sorunu

Samsung Galaxy S3 telefonum var.wifi üzerinden bağlandım internete.herseye girebiliyorum fakat facebook programina girince Ag hatasi veriyor.bu sorun nedendir?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 11:09:05