YouTube (400 ağ hatası vermeyen sürüm)

Konu, 'Android İnternet Uygulamaları' kısmında xinsurer tarafından paylaşıldı. Okunma: 4417 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. YouTube (400 ağ hatası vermeyen sürüm)

Buyrun arkadaşlar güle güle kullanın.. Hotfile.com: One click file hosting: YouTube_1.6.21.apk

Arama sırasında kesinlikle ağ hatası vermez.. ve tabi ki Türkçe :)

Yazan: xinsurer

YouTube (400 ağ hatası vermeyen sürüm) konusuna benzer içerikler

1. Youtube 2.2.16 (Ağ hatası yok) Türkçe ( 10 Ağustos 2011 | Android İnternet Uygulamaları )

Youtube son sürüm.Ağ hatası vermiyor sitede var ama o 1.6.21 Marketten ben indiremedim ama apk sını bulup kurdum indiremeyenler için NOT:2.2.16 versiyonu ile güncellenmiştir youtube v2.2.16.apk - File Shared from Box.net - Free Online File...
  2. Sertifika Hatası Vermeyen Xplorer Lazım ( 31 Ocak 2012 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

merhaba arkadsalar Ne kadar xplorer varsa yükledim hepsi sertifika hatası verdi telefonum n73 sizden xplorer sertifika hatası vermeyenini istiyorum yardımcı olun lütfen.
  3. ağ hatası ( 3 Mart 2013 | Android Genel )

Öncelikle merhaba.sorunumu direk açıklamak istiyorum bende Note 2 var wifiye bağlanıyorum internette gezebiliyorum fakat youtube,google ve google play ağ hatası verip bağlantı yok diyor lütfen biri yardım ederse sevinirim
  4. Facebook "Ağ Hatası" sorunu ( 23 Nisan 2013 | Samsung Android Yazılım )

Samsung Galaxy S3 telefonum var.wifi üzerinden bağlandım internete.herseye girebiliyorum fakat facebook programina girince Ag hatasi veriyor.bu sorun nedendir?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Ağustos 2015 Pazar - 14:48:38