yok artık 41mgpksel nokia

Sponsorlu Bağlantılar

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
bu bilgileri nerden aldın bilmiyorum ama nokia türkiye sayfasında 48gb kadar destekliyo yazısını gördüm galiba
Doğrudur ben mobil inceleme sitesinin birinden aldım bilgileri yanlış yazmışta olabilirler.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
arkadaslar su elmayla armudu karsılastırma sevdasından vazgeçsek birisi multimedya telefonu birisi oyun uygulama telefonu birisi iş uygulamaları agırlıklı telefon bize düşen ihtiyacımız olanı aralarından seçip kullanmak iş en sonunda sdk yarışına dönüyor hiçte hoş olmuyor

aynen dostum tartışmayı bilmiyoruz

_ardaa

_ardaa

Üye
Xenon flash with operating range up to 3.5 m depending on conditions. Automatic fill-flashLED for video recording

resimler için xenon video için led flash var.

_ardaa

_ardaa

Üye

burada kongreden görüntüler var 32. dakikadan sonra 808 tanıtılıyor ve çekilen resimleri gösteriyor.

fLuke!

fLuke!

Üye
Bu telefon ne kadar tercih edilir bilmem ama nokia iyiye gidiyor.

polluxea♪

polluxea♪

Üye
asparagas flan dgl arkadaslar dogru...41 megapixel

TheMadness

TheMadness

Üye
polluxea♪;4408392' Alıntı:
asparagas flan dgl arkadaslar dogru...41 megapixel

Bana biraz ilginç geldi. 512 mb ram ile nasıl 41MP görüntüyü işliyor anlamadım

man20

man20

Üye
arkadaşlar şimdi farkettim de bu telefonun neden ön kamerası yok? :ah böle bi telefona ön kamera konulmaz mı yaaa :hmmm

kuark2468

Üye
ne asparagası yaaa :D gülerim ancak bunlara nokia resmi olarak duyrudu bileeee :D

Türe

Türe

Üye

Bana biraz ilginç geldi. 512 mb ram ile nasıl 41MP görüntüyü işliyor anlamadım

direk olarak 41 mp çekmiyor fotoğrafları yanılmıyorsam 2mp 2mp çekip birleştiriyor ve bu daha net bir görüntü elde edilmesini sağlıyor . Yanlışım varsa düzeltin.

anlamamki

Üye

burdaki tanıtım videosunu nerden ındırebilirim telime atıp izlemek istiyorumda saygılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
14 ü yanlışlıkla ters yazmışlar............dır:)

papakudioflu

papakudioflu

Admin

Sistem iyi optimize ediliyor . Ondan olabilir mi acaba ?

uydulardaki görüntü alma sistemi alt piksel polarizasyonu diye bir sistem 7ayrı piksel görüntüsünü işleyerek 41mp çözünürlükte bir görüntü elde ediliyor

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
direk olarak 41 mp çekmiyor fotoğrafları yanılmıyorsam 2mp 2mp çekip birleştiriyor ve bu daha net bir görüntü elde edilmesini sağlıyor . Yanlışım varsa düzeltin.

Birleştirme doğru ama 2 değil 5 leri birleştiriyor gördüğüme göre abi .

_ardaa

_ardaa

Üye

2 değil 5mp ama sensör farkı var 41mp'lik sensör var ve o kadar zoom yapılmasına rağmen noise oranı çok düşük.

Üst Alt