Yılan Kanguruyu Yiyebilir mi?(Yiyormuş...)Görüntüler içerde....

Konu, 'Belgesel' kısmında Salih Baba™ tarafından paylaşıldı. Okunma: 18825 | Cevaplanma: 33

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. aLone, SON KRAL65 ve CryDaqqeR bunu beğendi.
  2. Doğanın kanunun ama içler acısı bir durum...Teşekkürler

3. Daha Önce de Demiştim At Yiyor da Kanguru mu Yiyemeyecek ?
    Ayrıca Konunun Yeri Belgesel Bölümü Olmalıydı..

4. İnanmıyorum YA nasıl yemiş O yılanın Türü NEY?

5. ayyyy piton mu bu :(

6. ne korkunç bi hayvan yılan

7. Sıkarak öldürmüş heralde Piton....

8. çok kötü ya

9. İĞRENÇ BİŞEY YAA :coold:NASIL YUTUYO O KOCAMAN HAYVANI

10. Yılan bu...Daha büyüklerini de yiyor.

11. Ne aç gözlü hayvan yahu!..

Ama öte yandan temiz iş çıkartıyor!.. Baksanıza ne kan var ne arta kalan kemik parçaları, ne parçalanan bedenler!
    Bütün bütün yutuyor işte :ehe

12. Katılıyorum doğal ceviriye gerek kalacak malzemeler bırakmıyor ortada...:ehe

13. veya Anaconda

14. Afiyet olsun...:ehe

15. nesi kötü ya afiyet olsun valla iyi olmuş da yemiş aç mı kalsaydı????ama onu sindirene kadar napıcak onu merak ettim şimdi

16. bu bişey deil yaa ben bi belgeselde izlemiştim orda su aygırını yutuyodu nediyelim afiyet olsun :ehe

17. Oha be ne aç gözlü hayvan.....:D

18. Vayy bee :allalla:

19. Vayyy beee:ehe

Yılan Kanguruyu Yiyebilir mi?(Yiyormuş...)Görüntüler içerde.... konusuna benzer içerikler

1. Bu bebekleri yiyebilir misiniz?

Bu bebekler badem ezmesinden yapılmış... O kadar gerçekçi duruyorlar ki... Ne dersiniz yiyebilir misiniz?
  2. Yılan Kanguruyu Yiyor İnanılmaz ...

Ciddi Anlamda Bunu Eklerken Midem Alt Üst Oldu :( Kusura Bakmayın Sizinde Alt Üst Olsun Banane :eller::kop: --------------- Ekleme --------------- Ciddi Anlamda Bunu İzlerken Midem Alt Üst Oldu :( Kusura Bakmayın Sizinde Alt...
  3. Yer mi? yiyebilir:)

Victoria'daki Werribee hayvanat bahçesine gelen ziyaretçiler, vahşi hayvanlarla dolu bu geniş arazi içinde, ciple safariye çıkmış gibi heyecan yaşayabiliyor. Önünde pleksiglas cam bulunan sabit bir cipin üzerine çıkan ziyaretçilerin heyecanına...
  4. Yılan Şarabı İçer Misiniz?

Yılan Şarabı İçer Misiniz? Yılan şarabı ve akrep şarabı Asya'nın güneydoğusunda bolca tüketilen bir içki türü. Yapımında Özellikle kobra yılanı ve büyük akrepler tercih ediliyor. Özel olarak seçilmiş bu yılanlar daha önceden pirinçle...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
06 Temmuz 2015 Pazartesi - 0:06:22