Yepyeni:Avea'dan Faturasız Hatlar İçin Konuşma Paketleri

Konu, 'Avea Kampanyalar / Tarifeler' kısmında blueboytr tarafından paylaşıldı. Okunma: 51796 | Cevaplanma: 9

1. Yepyeni:Avea'dan Faturasız Hatlar İçin Konuşma Paketleri

< Resmi açmak için tıklayın >

Tarifeniz değişmez.TÜM FATURASIZ TARİFELER yararlanabilir.
    Ücretlendirmeler Saniye Bazlıdır.
    Konuşma Bakiyenizi 9333 Arayarak ve SMS atarak Öğrenebilirsiniz
    Doya Doya Konuşun.

Yazan: blueboytr
  2. Ya Bu tarife ile oLuor galiba:S

3. arkadaşlar 54 kontürüm war ama bi türlü 240 dk yapamıyorum neden olabilir sadece 120 dk oluyor ? geçen ay 240 yapmıştım 1 ay geçti şimdi 240 dk yapamıyorum
    :S:S:S

4. Avea'nın sitesinde bulamadım bunu. Konuyu açan arkadaş link verebilir mi acaba?

--------------- Ekleme ---------------

Bu eski bir kampanya sanırım

5. eski deil ben enson 1hafta once kulandım isimide gercekten gordu
    tarifede gerektirmiyor herkes yapabilir

6. konusma paketleri sizin icin tanımlı degildir. diye bir sms yanıtı aldım.

tarifem genc avea

7. Bana bunları tanıtan bir mesaj geldi ve ben de cevapladım. Kullanıyorum şimdi. Herkes yapamıyor sanırım.

8. bazi avantajlari oluyor o sekil sansmi desek neye dayali ise artik bilemiyorum bazen arayipta ozel teklifler sunuyorlar

9. :nono:
    dolandırıcı bunlar loooooooooooooooo kazıklanıyos

10. mubarek bu tarifelermi kaldı önce bu konunun tarihine bir bak istersen :nono:

Yepyeni:Avea'dan Faturasız Hatlar İçin Konuşma Paketleri konusuna benzer içerikler

1. Avea'dan faturasız hatta geçene 180 dakika hediye ( 9 Ağustos 2007 | Avea Kampanyalar / Tarifeler )

Avea, yeni kampanyası dahilinde faturasız tarifelerden istedikleri faturalı tarifeye geçenlere ücretsiz konuşma fırsatı sunuyor Avea, 6 Ağustos 2007’den itibaren geçerli olmak üzere üç ay sürecek yeni bir kampanyaya başladı. Bu yeni...
  2. Turkcell Faturalı Hat Konuşma Paketleri ( 20 Nisan 2010 | Turkcell Kampanyalar / Tarifeler )

Alo Paketler Alo paketler yeni hediye dakikaları ile hem daha konuşturuyor hem de artık HER YÖNE! Dilediğiniz herkesle rahat rahat konuşun diye Alo paketlere şimdi bir de her yöne dakikalar ekledik. Artık her ay paket kadar dakika hediyenize...
  3. Avea'dan Faturasız Bal Gibi Paket ( 12 Ekim 2011 | Avea Kampanyalar / Tarifeler )

Şimdi 7'den 70'e tüm faturasız Avealılar hem konuşuyor, hem mesajlaşıyor hem de internette rahat rahat geziyor! Sadece 20TL'ye her yöne 250 dakika, her yöne 250 SMS, 250 MB internet ya da sadece 30 TL'ye her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS,...
  4. Vodafone Faturasız Hat Kullanan Arkadaşlar (Sms ve Konuşma İçin) ( 3 Aralık 2012 | Vodafone Kampanyalar /Tarifeler )

Hangi tarifeyi önerirsiniz sevgili arkadaşlarım; İnternet olmayacak hem sms açısından hemde konuşma açısından ekonomik hangi tarifesini önerirsiniz. Teşekkürler.
  5. Turkcell Faturasız Hat Kullanan Arkadaşlar (Sms ve Konuşma İçin) ( 4 Aralık 2012 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Aynı mesajı telsime açmıştım ama turkcell'e geçiş yaptım. Özür dileyerek aynı konuyu Turkcell yardım bölümüne açıyorum ki,hem ben hemde diğer arkadaşlarımız yararlansın... Sorum Şu Şekilde ; Turkcell'de Hangi tarifeyi önerirsiniz sevgili...
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 22:12:33