Yenilenen bizbize kamu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sonimparator22

Üye
    Konu Sahibi
Yenilenen bizbize kamu
Yenilenen bizbize kamu tarifesi ile tüm kamu çalışanları ve emeklileri ayda KDV ve ÖTV dahil sadece 49 tl ye her yöne tam 750 dk konuşacaklar numarasını türkcelle taşıyan 5 yakınınıda bu tarifeden faydalandırabilir.

• Beğen
Tepkiler: -YARINIYOK-

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
olmamış bence

solgun50

solgun50

Üye
ya resmen yeni müşterilerine enayi diyorlar eskiler 45 e 1500 yeniler 49 a 750 ne saçma işler

pampilo

Üye
Tamamen müşteriyi enayi yerine koymak. 45 TL ye 1500 dakikayı sat, şimdi de 49 TL ye sadecce 750 dakika ver. Üstelik 49 deyince gerçekten fatura 49 gelmiyor onu da bilin. En az 51 TL gelir

aydingucin

aydingucin

Üye
Gelene-Gidene kazık.Yazık kardeşim bu millete yazık.....

XaRFaX

XaRFaX

Üye
ben başından beri 1200 dk. kamu tarifesindeyim.çok da memnunum.bakacak olursak operatörlerin fiyat/konuşma oranı gittikçe düşüyor yani iyileşiyor aboneler için.tabi ki rekabet dolayısıyla.

bu rekabeti kendi lehinize kullanacağınıza dert yanıp duruyorsunuz.takip edin kardeşim tarifeleri kampanyaları o zaman.ben çok konuşan bi insanım tel.de allaha şükür bugüne kadar da hiçbir operatörden kazık yemedim.biraz kafayı çalıştırmak lazım dimi ama!!!

uegri

Üye
Turkcell'in ..kim gücü!

atek59

Üye
turkell faturalı hatlarda 1kb internet kullansan 1mb kadar 2tl aylık onun için adamlar bnim heray 2 tl data ücreti yazıyordu şimdi data yı kaptırdım artık 2tl alamıyorlar

halo_0036

halo_0036

Üye
Arkadaşlar sakın inanmayın tamamm şimdi fiyat öyle ama bikaç ay sonra hemen fiyat artımına gider bunlar. Kendimden biliyorum 1500 dk 45 tl. kamu kullanıyordum 4 ay fatura ödedim Onlarda hiç 45. tl değildi 47,49,79,52 hemen 59 tl'ye çıkarttılar yine aynısını yaparlar güvenmeyin bunlara 2011'e kadar devam edecekti güyaa...

pampilo

Üye
Turkcell in soygun gücü... Turkcell in öpüm gücü...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...