Yeni turkcell faturalı hat aldım tavsiye edeceğinizkampanlayar var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ismail_23

Üye
    Konu Sahibi
Yeni turkcell faturalı hat aldım tavsiye edeceğinizkampanlayar var mı?
Yeni turkcell faturalı aldım şuanda yararlanabileceğim sizin önerdiğiniz kampanyalar hangileri? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

milan12

Üye
yokkkk

--------------- Ekleme ---------------

ama sen vodofansan tarıfe degiştirirsen sana turkcell hat veriryor her tarıfede oke

osnakli

osnakli

Üye
Yeni turkcell faturalı aldım şuanda yararlanabileceğim sizin önerdiğiniz kampanyalar hangileri? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
valla 8 saat kampanyası var.ben ona geççmeyi düşünüyorum.1 ay boyunca 29 liraqya turkcellilerle 8 saat konuşuyorsun akşam 9dan sabah 9a kadar ayık 5000dakika turkcellilerle bedava...

DSGNRY

DSGNRY

Üye
valla hocam faturalılar için pek bir kampanya yapmıyorlar malesef :hmmm

osnakli

osnakli

Üye
valla hocam faturalılar için pek bir kampanya yapmıyorlar malesef :hmmm
ne varsa faturalı hatlar için var...lütfen kampanyalar bölümünde 2gün bedava ve cayma bedelli kontratlar topiğiniğ inceleyiniz

ombdusman

Üye
cayma bedelli kontratlardan teklif 4'teki turkcell içi 180 dk. veya her yöne 120 dk. seçersen 1 yıl boyunca ayda sadece 3 tl abonelik ücreti ödeyerek bedava konuşabilirsin.kesinlikle tavsiye ederim.

MaKaPaKa

MaKaPaKa

Üye
KArdeş Bedava TeLefon VeriyorLar... Ben TİM in yanından gçerken gördüm...

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
kardeş alo paketler var kullanmana göre bunlardan istediğini seçebilirsin turkcell in web sayfasında her bilgi mevcut.

net_tr

Üye
ya bende faturalı hatta gectim ama aynı zamanda bedava mesajlaşmada olsun istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt