Yeni Tsubasa Oyunları + Türkçe Emülatör (Önizlemeli)

Konu, 'Java Oyunlar' kısmında degerli43 tarafından paylaşıldı. Okunma: 27178 | Cevaplanma: 50

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yeni Tsubasa Oyunları + Türkçe Emülatör (Önizlemeli)

İçinde 3 tane Tsubasa oyunu var. Ben emülatörü Türkçe yaptım. Emeğe saygı :yuru

< Resmi açmak için tıklayın >

Tsubasa Dream oyununda takımınızda bütün yıldızlar var. Diğer oyunlardan biri ingilizce biri de Türkçe.

İyi oyunlar;)

Yazan: degerli43

Yeni Tsubasa Oyunları + Türkçe Emülatör (Önizlemeli) - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

yxvxz, asiliba, 23mr3 ve 39 kişi daha bunu beğendi.
  2. Teşekkürler :oke:

3. sogol

4. harika paylaşım ama bişey sorcam bu oyunları 3110c'de oynuyosun değil mi ?
    Ekran ayarlarını nasıl yapıyorsun ? yazıları okuyamıyorum ben :D

5. eyvallah

6. kardeş süpersin....

7. 2 gündür aradığım oyun eyv sağol dostum süpersin :)

8. saol

9. harikasın kanka

10. Bu dreams süper starta basınca oto göl slect e basınca maç biter adamların yetenekleri fu ll hemen sonunu getirdim:d

11. super olmus

12. çok teşekkürLer . (:

13. arkdaşlar bn bu oyunu oynayamıorum :S s40 deilmi bu oyun nasıl açlıor acaba bi yrdm edn :(

14. yaw actım emulator felan nasıl ındırılıyo oyun ındı ama acamadın yardım pls emgeın ıcın tsk

15. bu oyunu nasıl indircez kardeş???

16. arkadaş link nerde göremiyorum

17. Oyun s40. dosyayı indir telefonuna at. oyuna gir de birini seç oyna;)

sadece eklentiyi indir ve tele at. emülatör zaten içinde..

mesajın altındaki eklentiyi tıkla.
    link yok zaten dosyayı siteye ekledim. Burdan indirin.

MaxiCep.Com - Bilgilendirme

18. sendende bu beklenir.:kop:ne de olsa senin oyunun.

19. tşk ler cok guzel payla şım

Yeni Tsubasa Oyunları + Türkçe Emülatör (Önizlemeli) konusuna benzer içerikler

1. NESCube Türkçe (Atari Oyunlarını Cepte Oynamak İçin) + Tsubasa 2 Türkçe + Önizlemeli

İNDİRDİĞİNİZ JAR DOSYASININ ÜSTÜNDE SAĞ TIKLAYIP > BİRLİKTE AÇ > WİNRAR ARCHİVER > ORDAN "NES" KLASÖRÜNÜN İÇİNE İSTEDİĞİNİZ "NES" OYUNUNU(UZANTISI İLE BİRLİKTE)ATIYORUZ.SONRA ATTIĞINIZ OYUNLARIN İSİMLERİNİ(UZANTISI...
  2. CAPTAIN TSUBASA TÜRKÇE VE 112 ADET VNES EMÜLATÖR OYUNU - ( .nes ) UZANTILI OYUN

DOWNLOAD - LİNK 112 ADET VNES OYUN.rar - 4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir
  3. Tsubasa 3 Türkçe (indir,download,yükle)

Tsuabasa 3 Türkçe ancak tamamen türkçe değil önemli bölümler türkçe örnek şut,pas, oyuna basla vs vs... geri kalanı fransızca yanı japon harflerinden kurtuluyoruz. :) Çok araştırdım en iyi bu DOWNLOAD LINK [ (Not: Oyunu oynatmak için sNES...
  4. tsubasa 2 türkçe lazım nes için

arkadaşlar bana nes için 2 . oyun lazım japonca o0lmasında eng yada tr olabilir
  5. N900 TV Player + Yeni Versiyon (Türkçe) Önizlemeli

N900 TV Player Türkçe Programı kendim yazmadım Adobe Dreamweaver ile biraz uğraşıp editledim ve sizlerle paylaşmak istedim... Özellikler: *Çok fazla özellik yok nete bağlı olun yeter...:oke: *Programın iconunu değiştirip anna-icon...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 18:22:17