yeni tarife. Her Yöne 150 DK 15 TL.

Sponsorlu Bağlantılar

piri.reis

piri.reis

Üye
    Konu Sahibi
yeni tarife. Her Yöne 150 DK 15 TL.
Kamu Çalışanlarının Aile Bütçelerini Rahatlatacak Teklif:
KDV ve ÖİV dahil ayda sadece 15 TL'ye BizBize Kamu Her Yöne 150 DK

Milyonlarca Kamu çalışanı BizBize Kamu'nun Her Yöne tekliflerine geçti. Şimdi kamu çalışanların yakınları da BizBize Kamu Her Yöne 150 dakika paketine geçerek en avantajlı şekilde Turkcell kalitesiyle görüşebiliyor.

Numarasını Turkcell'e taşıyan tüm müşterilerimiz ekstra bir belge vermeden veya referans gösterilmeden hat sahibi olarak Turkcell mağazalarına başvurarak bu avantajlı tarifeden faydalanmaya başlayabilir.

darülmendep

darülmendep

Üye
Vay Turkcell Avea'ya cevap vermeye çalışıyor Avea HerYöne 90 ile çok iyi birşey yapmıştı

arslansem

arslansem

Üye
Teşekkürler Reis :)

MusiqStyle

MusiqStyle

Üye
bilgii için teşekkürler :)

papi40

papi40

Üye
:bann:

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Avea ya net bir cevap olmuş.

paradox1026

paradox1026

Üye
avea 48000 hattı kapamış durumda!

s.volkan

s.volkan

Üye
Numara taşıması ile geçeceklere olan bir tarife olduğu için çok tutmayacaktır..

Ben Avea her yöne 90 alacağım eve..

Turkcell verseydi herksese alırdık bir şekilde.

darülmendep

darülmendep

Üye
Evet Avea'nın 90 dakikasını gerçekten çok begendim bu Turkcell adam olmaz

fbdr1907

fbdr1907

Üye
ya bugun gittim bu tarifeye geçmek için adamlar sadece numarasını türkcele taşıyanlar bu tarifeye geçebilir dedi... şok oldum... ne saçma...yani mevcut türkcel abonesi yararlanamıyor...:bann:

serotonin

serotonin

Üye
ya bugun gittim bu tarifeye geçmek için adamlar sadece numarasını türkcele taşıyanlar bu tarifeye geçebilir dedi... şok oldum... ne saçma...yani mevcut türkcel abonesi yararlanamıyor...:bann:
Aslında brraz sabırla yararlanır...
Hat Turkcel'di.Ve bu tarifeden madem rakip op.den hattını TCELL'e taşıyan yararlanıyor ben de hattı rakip op'.e taşıdım.Üç ay bekleyip tekrar hattı TCELL'e taşıyınca bu tarifeye geçme şansım olacak.:naughty:

atek59

Üye
Aslında brraz sabırla yararlanır...
Hat Turkcel'di.Ve bu tarifeden madem rakip op.den hattını TCELL'e taşıyan yararlanıyor ben de hattı rakip op'.e taşıdım.Üç ay bekleyip tekrar hattı TCELL'e taşıyınca bu tarifeye geçme şansım olacak.:naughty:

Eğer eski aboone iseniz yani 2009 ekimden önce aldısanız hattınızı diğer oparetöre taşıdımı 2-3 gün sonra tekrar geri oparetörüne dönebilliniyor şahsen ben dendim vodafone'dan avea taşıdım 6 gün sonra turkcelle geçtim hiçbir sorun çıkmadı

solgun50

solgun50

Üye
eğer hattınız yeni değilse 3 ay sınırı felan yok ertesi gün geri dönebilirsiniz 3 ay sınırı yeni alınan hatlar içindir bilginize...

o_efe_06

o_efe_06

Üye
ben, 8 yıllık turkcell abonesiyim, hat taşımanın yeni çıktığı zaman hattımı aveaya taşıdım, 3 ay hediyesini kullandım 3 ay sonra vodafona geçtim onunda 4 ay hediyesini yedim, tekrar turkcelle geçtim 3 ayda turkcellden yedim. şimdi eski düzen genç tarife devam.... şimdi ben tekrar operatör değiştirip, hat aktif olur olmaz geri turkcelle geçiş yapsam bu 150 dk 15 tl olayından yararlanabilirmiyim? ayrıca bu fiyata kdv ve öiv dahilmiş. telsiz ve ruhsat vergisi falan varmış onlar dahil değildir diyor, o ne demek acaba=?

eyüpkayabaş

eyüpkayabaş

Üye
bu kampanya uzun zamandadır var

omer39

Üye
ben aldım bugun kullanmaya başladım :D